Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

alex9595

Мнение за Lenovo IdeaPad y510p SLI

Препоръчан отговор

Здравейте, мисля си да си купя Lenovo IdeaPad y510p SLI (с двете видео карти). Бих помолил за мнения, отзиви, съвети и т.н. Кой каквото знае! Лаптопа ще се ползва за игри и предварително ще кажа, че съм на ясно, че настолният е в пъти по производителен и не само, и че лаптопите не са за игри, е да но обстоятелствата са такива! ;) Благодаря предварително! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мани го тва нещо. За тия пари ти сглобявам десктоп 10x пъти по-мощен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптоп с SLI? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мани го тва нещо. За тия пари ти сглобявам десктоп 10x пъти по-мощен.

Нямам къде до го държа, иначе и аз бих си сглобил. :) Питам за лаптопа. ;)

Правилно си разбрал/а! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

що па не ? Не си ли виждал лаптоп с две видеокарти ?

Нямам къде до го държа, иначе и аз бих си сглобил. :) Питам за лаптопа. ;)

Ама за кой y510p,с какъв процесор и карта става  дума ? 

Аз виж колко намирам : 

http://laptop.bg/laptops-lenovo-IdeaPad_Y510p

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

що па не ? Не си ли виждал лаптоп с две видеокарти ?Ама за кой y510p,с какъв процесор и карта става дума ? Аз виж колко намирам : http://laptop.bg/laptops-lenovo-IdeaPad_Y510p

За този става дума - http://laptop.bg/laptops-lenovo-IdeaPad_Y510p-lenovo_ideapad_y510p_59404689

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, мисля си да си купя Lenovo IdeaPad y510p SLI (с двете видео карти). Бих помолил за мнения, отзиви, съвети и т.н. Кой каквото знае! Лаптопа ще се ползва за игри и предварително ще кажа, че съм на ясно, че настолният е в пъти по производителен и не само, и че лаптопите не са за игри, е да но обстоятелствата са такива! ;) Благодаря предварително! :)

Здравей.Мога да ти го намеря за 1500лева...същия какъвто искаш с двете видео карти .

Демонстрационен е от един голям магазин - гаранция към него всичко...нов знаеш е ....

Тоя също е нов-само дето са го гледали хора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще цепиш вятъра ама да не се спече много. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Туй е.

Ще цепиш вятъра ама да не се спече много. :P

Там е проблема, чувам, че напича даже прекалено много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и няма да почне да се изключва на 3-тия месец като се задръсти охлаждането... отделно, че за определена цена може да вземеш видеокарта, коя винаги ще е по бърза от 2 карти в SLI (примерно карта за 600$ винаги ще е по бърза от 2 карти за по 300$ в SLI)... и определено не си наясно с това, за което твърдиш, че си наясно. но ще го разбереш няколко месеца след като си купиш лаптопа...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей.Мога да ти го намеря за 1500лева...същия какъвто искаш с двете видео карти .Демонстрационен е от един голям магазин - гаранция към него всичко...нов знаеш е 1750.Тоя също е нов-само дето са го гледали хора.

Ще го има в предвид, но ще го обмисля, чак когато/ако твърдо реша да го взимам, сиреч да не намеря много и фатални минуси в машината.

и няма да почне да се изключва на 3-тия месец като се задръсти охлаждането... отделно, че за определена цена може да вземеш видеокарта, коя винаги ще е по бърза от 2 карти в SLI (примерно карта за 600$ винаги ще е по бърза от 2 карти за по 300$ в SLI)... и определено не си наясно с това, за което твърдиш, че си наясно. но ще го разбереш няколко месеца след като си купиш лаптопа...

Би ли ми припомнил професоре, за кое по - точно твърдя, че съм на ясно, а не съм?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще го има в предвид, но ще го обмисля, чак когато/ако твърдо реша да го взимам, сиреч да не намеря много и фатални минуси в машината.

Може ли един личен въпрос? Къде ще играеш извън вкъщи? :clown:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Там е проблема, чувам, че напича даже прекалено много.

Как няма да напича ? Проца му е 47 W TDP, GT 755M е 50 W TDP, а те даже са две. Не очаквай и много да държи на батерия.

+1 Много хора си купуват лаптопи ей-така за г*зарийка... Но човека си каза, че нямал много място...Малко странно ми звучи, ама хайде...Знам ли, може да живее в общежитие в София с трима човека в една стая.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моето определение за вкъщи се променя постоянно, ако ме разбираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей.Мога да ти го намеря за 1500лева...същия какъвто искаш с двете видео карти .

Демонстрационен е от един голям магазин - гаранция към него всичко...нов знаеш е ....

Тоя също е нов-само дето са го гледали хора.

има начин да се разбере колко време е работил лаптопа и какви температури е вдигал един определен компонент и то без разглобяване...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моето определение за вкъщи се променя постоянно, ако ме разбираш.

Умирам от любопитство честно. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да го взимам ли?

Стига да се обичате, взимай го. Животът ще покаже, доколко траен ще бъде брачния съюз  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ако се мести често едва ли е практично да мъкне телевизор/монитор + кутия.

Надявам се само че заплащането е добро понеже тия лаптопчета не са евтини а са с кратък живот.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Умирам от любопитство честно. :D

Ако се издам, къде отива мистерията. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се издам, къде отива мистерията. :D

За да го правя и аз. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смених ти заглавието на темата, за да е ясно за какво става на въпрос иначе ще бъде изтрита.

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Туй е.Там е проблема, чувам, че напича даже прекалено много.

Да, с тази Nvidia доста ще грее и мисля че знаеш какво се случва, когато един лаптоп се прегрява систематично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

има начин да се разбере колко време е работил лаптопа и какви температури е вдигал един определен компонент и то без разглобяване...

Ще може ли да споделиш, че ми стана интересно? :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, с тази Nvidia доста ще грее и мисля че знаеш какво се случва, когато един лаптоп се прегрява систематично.

Мдам, значи леновото отпада. А какво ще кажете за този - www.laptop.bg/laptops-asus-G56-asus_rog_g56jrcn141d_SSD120GB?rwd=false :)

Смених ти заглавието на темата, за да е ясно за какво става на въпрос иначе ще бъде изтрита.

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Ясно, благодаря, извинявам се за грешката от моя страна! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...