Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

1thy76j

Проблем с Google Play на Samsung Young

Препоръчан отговор

Значи, като си купих карта с допълнителна памет и я сложих както е показано и включих телефона. Пуснах настойките и според тях всичко беше наред.Пишеше (за SD картата) ``Обща памет 7,50 GB (под него) Свободна памет : 7,50 GB ``. Реших да включа Google Play и да си изтегля игра (ако има значение - six guns, която е 898 MB). Започна тегленето и изведнъж :" Грешка при изтеглянето на ,,Six-Guns".Няма достатачно място на външното хранилище."

Защо е така и как да го оправя. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В настройките на телефона трябва да кажеш къде да сваля приложенията. В момента явно играта е свалена в паметта с която разполага телефона, а не на SD карата и затова ти е дало тази грешка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, но ще съм много благодарен, ако ми кажеш къде точно, са тези настройки ,защото търсих но не ги намерих. Отново благодаря придварително.

В настройките на телефона трябва да кажеш къде да сваля приложенията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, но ще съм много благодарен, ако ми кажеш къде точно, са тези настройки ,защото търсих но не ги намерих. Отново благодаря придварително.

Кажи точния модел на телефона, за да намерим упътване. Там вероятно ще има информация за тези настройки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Книжката ми с упътвания е на друг език (не е EN). Ето мидела на телефона - Samsung Galaxy Young GT-S6310

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Книжката ми с упътвания е на друг език (не е EN). Ето мидела на телефона - Samsung Galaxy Young GT-S6310

Виж тук какво е писано по този проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре прочетох, но пише, че ROM ми е root-нат (какво е това!!)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре прочетох, но пише, че ROM ми е root-нат (какво е това!!)

В този форум (от линка) има всичко.

Ама наистина всичко - от определенията и разясненията в първите стъпки с Андроид, до програми, приложения, модификации и каквото още се сетиш.

Седни попрочети от А и Б - ще ти е полезно и няма да се луташ така в незнанието си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я си провери в settings --> storage колко място имаш на вградената памет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона според спецификациите има 4GB ROM, от които около 2GB потребителски, така че не там е проблема. Проблем ще е ако има инсталирани и други големи приложения. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

прочети началото имам 7,50 GB свободни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

говоря ти за вътрешната памет бе човек.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

говоря ти за вътрешната памет бе човек.

Затова му казах да започва да чете от основните понятие, защото той за момента не разбира за какво се говори и кой термин какво означава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

прочети началото имам 7,50 GB свободни

Приложенията които инсталираш първо отиват в "малката" или т.н. вътрешна памет, а не на памет картата. Ако имаш инсталирани и други приложения и тази памет не достига, то тогава е нормално да ти прекъсва свалянето на друго приложение което задминава свободния размер.

Свали си App2SD и премести ръчно приложенията на памет картата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свали си App2SD и премести ръчно приложенията на памет картата.

То мисля, че можеше и от settings -->  applications --> installed, цъках върху някое от тях и избираш "премести в SD картата"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То мисля, че можеше и от settings -->  storage --> installed, цъках върху някое от тях и избираш "премести в SD картата"

Възможно е. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...