Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

alex9595

Компетентни мнения относно - ASUS ROG G56JR

Препоръчан отговор

Здравейте, Силно обмисля да си купя този лаптоп - http://laptop.bg/laptops-asus-G56-asus_rog_g56jrcn141d_SSD120GB?rwd=falseЛаптопа ще се ползва за игри. Идеята на тази тема е да се уверя, че няма фатални минуси в машината. Моля, нека този път спестим разговорите за настолния! Благодаря предварително! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не виждам минуси по този модел. Ако ще е само заради игрите, да идеален е.

ПС: Тагнете си модела правилно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не виждам минуси по този модел. Ако ще е само заради игрите, да идеален е.

Радвам се да го чуя, ще радвам и на други мнения. Оправих го, благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

има еди минус - nvidia

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам, че е с алуминиев корпус. Ако е така дори и с Nvidia видеокарта ще може да се охлажда добре. Един външен охладител би помогнал също.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ревю. Не е точно същият модел, но мисля, че горе-долу ще предобиеш някаква представа. На мен лично температурите под товар не ми харесват.

Към изчислителното, добавихме и 100-процентово графично натоварване на видеокартата – при тези условия, 30-минути по-късно, процесорът задържаше температурата си между 95 и 98 градуса...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

има еди минус - nvidia

Ти колко мобилни Fermi си видял с проблем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...