Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Minecrafterbgt.t

Нормално ли е Smite да ми лагва ?

Препоръчан отговор

Ето ги минималните изисквания на играта:
Processor: Core 2 Duo 2.4 GHz or Althon X2 2.7 GHz
RAM: 2GB (XP), 3GB (Vista, Win7)
Graphic card: ATI or Nvidia graphics card with 512MB video ram or better and Shader Model 3.0+ support. (ATI Radeon 3870 or higher, Nvidia GeForce 8800 GT or higher).
Sound card: DirectX compatible sound card
Hard drive: 10 GB free

Ето ги мойте:
Windows XP Professional 32-bit SP3
AMD Athlon 64 X2 5200+ 2.71 Ghz
Brisbane 65nm технология
2.00GB Двуканална-канална DDR2 @ 246 MHz (4-4-4-12)
256 MBNVIDIA GeForce 7025 / nForce 630a (ASRock)

Мисля, че ги покривам плътно ?, и затова би трябвало поне на всичко LOW да не ми лагва ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Подкарах я извун битка в началото с 20 ФПС, а преди да започне още когато зарежда със 28, обаче като почне играта 7-12 ФПС има ли нячин да ги докарам поне до 20 ФПС  в играта без да копувам РАМ и други неща или да я изстривам ?
Питам за начин от цфг или нещо такова защото ЛоЛ я играех с 20-30 ФПС, а след това намерих ЦФГ в 1 сайт като  сложих и бам на 30-50 ФПС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ги минималните изисквания на играта:
Processor: Core 2 Duo 2.4 GHz or Althon X2 2.7 GHz
RAM: 2GB (XP), 3GB (Vista, Win7)
Graphic card: ATI or Nvidia graphics card with 512MB video ram or better and Shader Model 3.0+ support. (ATI Radeon 3870 or higher, Nvidia GeForce 8800 GT or higher).
Sound card: DirectX compatible sound card
Hard drive: 10 GB free

Ето ги мойте:
Windows XP Professional 32-bit SP3
Brisbane 65nm технология

Мисля, че ги покривам плътно ?, и затова би трябвало поне на всичко LOW да не ми лагва ?

С това вградено видео, само Тетрис и разни флаш игрички няма да ти лагват!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

World of Warcraft, League of Legends, Colin mcry са все флаш игрички нали ? АЗ питам за начин (ако има такъв) как с някоя програма или ЦФГ да намалия примерно още графиките на играта тоест да премахна разни цветя и други и така да докарам играта до 20 ФПС, вече разбрах, че дъното ми е МНОГО слабо и затова искам и да попитам 1 г/д свестно дъно колко пари струва ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

World of Warcraft, League of Legends, Colin mcry са все флаш игрички нали ? АЗ питам за начин (ако има такъв) как с някоя програма или ЦФГ да намалия примерно още графиките на играта тоест да премахна разни цветя и други и така да докарам играта до 20 ФПС, вече разбрах, че дъното ми е МНОГО слабо и затова искам и да попитам 1 г/д свестно дъно колко пари струва ?

Ти май не разбираш, че не дъното ти (макар, че е достатъчно старо) а видеото ти е проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, съжалявам аз се обърках 1 видео колко струва :Д ? и има ли начин да се опитвам да играя Смите и да турсия начини да си вдигна ФПС до 20 без да копувам или да я трия и да сбирам парички ? :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично друг начин, освен да си вземеш едно що-годе свястно видео, не виждам. Кажи, колко парички можеш да отделиш, за да ти се предложи нещо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Колко пари незнам, тъи като съм на 14 години :Д
Питам г/д 1 свястно видео колко пари струва пък аз ще реша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като за твоята машинка става ТОВА.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-скоро това. Не виждам смисъл да се набутва с два стотака на машина, която цялата струва толкова. Предложението ми съществено надвищава параметрите на вграденият видеоконтролер и при резолюцията,   на която работи монитора на автора на темата, разликата ще е очебиеща. Другият ъпгрейд за който би имало смесъл е, да добави още един кит от 2Х1ГБ ДДР2, или ако дъното е само с две банки, да подмени сегашният кит с такъв съставен от 2Х2ГБ модула. Разбира се, смисленият вариант на последният ъпгред ще е ако намери паметите нейде втора ръка на тънка цена, също и да заложи на по-съвременна операционна система в 64 битов вариант..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
100-200 лева ? :Д аз 30 лева няма да дам вие ми говорите за 100-200 лева :Д тая опция я изключваме :Д.
Какво имаш предвид с това 64 битова операционна система, тоест казваш, че съм с 32 бита ? или ? щото е 64 то си го пише, а може би говориш за уиндолс-а и затова искам да попитам проблем ли, е че съм с 64 бита там Atlhon, а с 32 бита Уиндолс ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

100-200 лева ? :Д аз 30 лева няма да дам вие ми говорите за 100-200 лева

Говорим ти, защото искаме да ти помогнем някак, но ти явно искаш с пръдня боя да правиш! Хал хабер си нямаш за цените на хардуера и искаш буквално за 10 лв. да си купиш ново видео. Личи ти, че си още дечко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Говорим ти, защото искаме да ти помогнем някак, но ти явно искаш с пръдня боя да правиш! Хал хабер си нямаш за цените на хардуера и искаш буквално за 10 лв. да си купиш ново видео. Личи ти, че си още дечко.

Незнам какъв ти е проблема, но аз казах, че нямам излишни 200 лева за видео карта и точка по този въпрос.
Попитах дали има програма или цфг, което може да ми вдигне ФПС поне с 5 рейта, също попитах проблем ли, е че съм с Athlon 64 бита, а Уиндолс ХП 32 бита.
До сега бях много доволен от сайта особенно от някои хора тук, които ми помогнаха в друга тема. Разбирам, че искате да помогнете и за което ви БЛАГОДАРИЯ, обаче аз, ако искам и от ла**а мед ще правия (ако искаш ела опитаи да дегостираш :D )

А и твойто е за нищо 200 лева аз няма да да хоствам случайно.
Виж Слидерум каква ми е предложил за 120 лева, ако по натам имам пари и е в наличие ще си я взема! И между другото Слидерум е един от хората който ми помогнаха и съм много доволен от него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам какъв ти е проблема, но аз казах, че нямам излишни 200 лева за видео карта и точка по този въпрос.
Попитах дали има програма или цфг, което може да ми вдигне ФПС поне с 5 рейта, също попитах проблем ли, е че съм с Athlon 64 бита, а Уиндолс ХП 32 бита.
До сега бях много доволен от сайта особенно от някои хора тук, които ми помогнаха в друга тема. Разбирам, че искате да помогнете и за което ви БЛАГОДАРИЯ, обаче аз, ако искам и от ла**а мед ще правия (ако искаш ела опитаи да дегостираш :D )

А и твойто е за нищо 200 лева аз няма да да хоствам случайно.
Виж Слидерум каква ми е предложил за 120 лева, ако по натам имам пари и е в наличие ще си я взема! И между другото Слидерум е един от хората който ми помогнаха и съм много доволен от него.

Аз в случая проблем нямам! Човекът с проблема си ти!

Но за едно си прав - моето е наистина нищо (защото аз например си купувам карти от 5 стотака нагоре), но просто машинката ти позволява толкова и заради това ти предложих GTX650.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се заяждай де. На 14 да върти търговия с акции по борсите ли? 

Иначе огледай се за някоя видеокарта на старо, за 50 лева вярвам че можеш да вземеш нещо доста по-добро от вградената.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква е разликата между вградената и не вградената ?

Вградената е част от процесора и тя взима от общата рам памет на компютъра ти.А външната е отделно от процесора и си има собствена рам памет.По-хубаво е да имаш външна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се върнем на Смите има ли начин да ги докарам 20 ФПС без да копувам нищо или да я махам от компа ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вградената е част от процесора и тя взима от общата рам памет на компютъра ти.

А външната е отделно от процесора и си има собствена рам памет.

По-хубаво е да имаш външна.

Ако малко беше обърнал внимание на описанието на машината на автора на темата..

Brisbane 65nm технология

.Нямаше да си чешеш пръстите да ни разсмиваш. Просто се разминаваш с някоя и друга година с неговата действителност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

също и да заложи на по-съвременна операционна система в 64 битов вариант..

Искаш да кажеж да смения Уиндолса ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеж да смения Уиндолса ?

Ако решиш да добавиш оперативна памет ще има смисъл, иначе не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...