Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

rado_div

Драйвъри за видеото на Intel

Препоръчан отговор

Здравейте приятели търся vga драйвъри за пц-то ми, ама без успех...

Процесора ми е: Intel® Pentium® Dual CPU E2200 @2.200GHz

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи каква ти е марката на дъното, за да ти дадем линк с драйверите на производителя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи каква ти е марката на дъното, за да ти дадем линк с драйверите на производителя.

Къде мога да видя каква ми е марката на дъното, защото ми го сменяваха и си нямам и на идеа какво е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде мога да видя каква ми е марката на дъното, защото ми го сменяваха и си нямам и на идеа какво е ?

Инсталирай си програмата AIDA или Speccy. Така ще разбереш с какъв хардуер разполагаш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай си програмата AIDA или Speccy. Така ще разбереш с какъв хардуер разполагаш. 

Свойства на процесора:       Тип централен процесор DualCore Intel Pentium E2200, 2200 MHz (11 x 200)       Псевдоним на процесора Conroe-1M       Издание на процесора M0       Набор инструкции x86, x86-64, MMX, SSE, SSE2, SSE3, SSSE3       Изходна честота 2200 MHz       Min / Max множител 6x / 11x       Engineering Sample Не       L1 кодов кеш 32 KB per core       L1 даннов кеш 32 KB per core       L2 кеш 1 MB (On-Die, ECC, ASC, Full-Speed)       Multi CPU:       ID на дънната платка Intel Bearlake       CPU #1 Intel® Pentium® Dual CPU E2200 @ 2.20GHz, 2212 MHz       CPU #2 Intel® Pentium® Dual CPU E2200 @ 2.20GHz, 2212 MHz       Физическа информация за процесора:       Тип на корпуса 775 Contact LGA       Размери на корпуса 3.75 cm x 3.75 cm       Брой транзистори 167 млн.       Технологичен процес 8M, 65 nm, CMOS, Cu, Low-K Inter-Layer, 2nd Gen Strained Si       Размер на кристала 111 mm2       Напрежение на ядрото 1.325 V       I/O напрежение 1.325 V       Типична мощност 65 W       Максимална мощност 99.4 W       Производител на процесора:       Фирма Intel Corporation       Информация за продукта http://www.intel.com/products/processor       Използване на процесора:       1. CPU / 1. ядро 0 %       1. CPU / 2. ядро 0 %

е това видях дано да е нужната информация

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво точно пише на дънна платка или на mother board?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво точно пише на дънна платка или на mother board?

Ами не съм го отварял за да видя няма ли някакъв друг начин без да отварям кутията да видя, защото гаранцията ми е важна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не съм го отварял за да видя няма ли някакъв друг начин без да отварям кутията да видя, защото гаранцията ми е важна 

Няма да отваряш компютъра просто като инсталираш една от двете програми, които ти дадох по-горе напиши какво пише за motherboard. Това ще ти е марката на дъното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да отваряш компютъра просто като инсталираш една от двете програми, които ти дадох по-горе напиши какво пише за motherboard. Това ще ти е марката на дъното.

Motherboard  Manufacturer  BIOSTAR Group  Model  G31-M7 TE (CPU 1)  Chipset Vendor  Intel  Chipset Model  P35/G33/G31  Chipset Revision  10  Southbridge Vendor  Intel  Southbridge Model  82801GB (ICH7/R)  Southbridge Revision  A1  System Temperature  25 °C    BIOS      Brand  American Megatrends Inc.      Version  080014      Date  7/31/2008    Voltage      CPU CORE  1,216 V      MEMORY CONTROLLER  1,280 V      +3.3V  3,296 V      +5V  4,812 V      +12V  11,840 V      -12V  (7,424) V      -5V  (5,376) V      +5V HIGH THRESHOLD  4,677 V      CMOS BATTERY  3,248 V    PCI Data

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление в момента сайтът им не се отваря, поне при мен е така ( линк към драйверите от производителя ).

Друг вариант, който може да използваш е да си свалиш този driver пакет и от там да си инсталираш необходимите драйвери.

Видеокартата ти вътрешна или външна е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирам ги но нищо не става

Бъдете по-описателен.Какво е това нещо,което трябва да стане,пък не става?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много момчета всичко работи перфектно просто аз не го бях направил както трябва ! Весел празник и успешна седмица :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...