Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте колеги, приятели и читатели,

помните ли си всички телефони, които сте имали? Които сте ползвали?

Да се опитаме да ги изредим :)

1. Motorola T190

Публикувано изображение

2. Siemens MC60

Публикувано изображение

3. Siemens CX65

Публикувано изображение

4. Sony Ericsson Z530i

Публикувано изображение

5. Nokia 3110 Classic

Публикувано изображение]

6. Sony Ericsson C510

Публикувано изображение

7. Sony Ericsson C902

Публикувано изображение

8. Sony Ericsson X8

Публикувано изображение

9. Sony Ericsson Arc S

Публикувано изображение

Някъде около 2003-та година ми беше 1-вият GSM. Трябва да е било началото на 7-ми клас някъде. По груби спомени. Моторолата. Най-железният телефон, който съм имал. Умря към 6-7 години след това и то защото батерията предаде богу дух, а на никого не му се взимаше нова. Иначе майка ми го ползваше години наред след мен. 2-рият Сименс предаде богу дух точно за година и 1 месец (гаранцията му беше тогава 1 година...). И двете Сонита с физическа клавиатура предадоха богу дух едно след друго по различни причини, Нокиа-та баща ми я "наводни" с мастика и можеше да се ползва за нивелир, обаче не спря да работи, макар над месец и нещо да имаше мастика в него. X8-цата я продадох, най-дълго, близо 2 години вече съм изкарал със Sony Arc S.

Та, какви телефони сте имали, кои си ги спомняте с носталгия?

И като допълнение:

Кои игри играехте много???

Аз ще посоча три, на Моторолата:

Snake:

Публикувано изображение

И на Сименсите много цъках Stack Attac (после и 3-Д я имаше)

Публикувано изображение

И сега на Андроид телефоните О!Думи:

Публикувано изображение

Но старите игрички бяха по-яки....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Вижда, че 2 от телефоните ни се препокриват. От кой беше доволен повече - Nokia 3310 Класик или Siemens CX65. Аз лично от Сименса, макар и да беше с по-слаба камера. И нямаше Bluetooth... Но ми харесваше повече :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Siemens A52 -> Siemens C65 -> Sony Ericsson W200i -> Vodafone 228 -> Nokia C1-01 -> Samsung Galaxy Y S5360 -> Samsung Galaxy Core Duos.

Пфф... сега като се замисля доста нещо съм сменил. :D

Сори ама не ми се търсеше за картинки. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображениеПървия ми,но беше от аналоговите Мибифони...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижда, че 2 от телефоните ни се препокриват. От кой беше доволен повече - Nokia 3310 Класик или Siemens CX65. Аз лично от Сименса, макар и да беше с по-слаба камера. И нямаше Bluetooth... Но ми харесваше повече :)

Nokia-та ми харесваше повече, все пак имаше повече екстри :) , иначе и от двата не съм доволен - и двата ходиха на сервиз и след това пак се развалиха :D (на Siemens-а 2 пъти джойстика се счупи, а на Nokia-та 2 пъти клавиатурата спря да бачка пак от време на време тръгва да бачка :D)

П.С.: ходенете на сервизи може и да не е от телефоните, а от мен (от самата експлоатация) макар че си ги пазех. :(

П.С.2: и лаптопите ни се препокриват (HP Compaq 615) :)

Редактирано от potrebitell (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nokia-та ми харесваше повече, все пак имаше повече екстри :) , иначе и от двата не съм доволен - и двата ходиха на сервиз и след това пак се развалиха :D (на Siemens-а 2 пъти джойстика се счупи, а на Nokia-та 2 пъти клавиатурата спря да бачка пак от време на време тръгва да бачка :D)

И на мен на Сименс-а джойстика се предаде 1 път, после изпадна баш бутончето (топчицата)... Те си бяха дефектна серия...Но Нокиа-та не ме кефеше, никога не съм им бил фен, никога не можах да свикна с тях, като телефони. Но да, имаше повече екстри. А и както казах, баща ми я напи с една чаша водка и течността беше м/у стъклото и дисплейя, самият, ползвах си го за нивелир даже :D :D. Месец и нещо, може и повече, да не успя течността да се изпари. но си работеше.Но пак не ми харесваше тя...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Motorola T180

Публикувано изображение

Siemens S35i 

Публикувано изображение

Sony Ericsson K500i

Публикувано изображение

Sony Ericsson K750i

Публикувано изображение

Motorola C139

Публикувано изображение

Nokia 1208

Публикувано изображение

Samsung S5570 Galaxy Mini

Сменил съм много апарати не помня моделите на повечето, изброените в темата са все още в мен и работят, макар че на по старите вече батериите им не държат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знаех си , че го пазя, знаех сиПубликувано изображение

Ето това ми беше първия телефон Siemens C11-току що го изнамерих и го снимах :)

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Sony CMD J70 2. Nokia 3310 3. Siemens A50 4. Siemens C75 5. Sony Ericsson k310 6.Nokia 5230  7. Nokia 5530 8. HTC Sensation 4G

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Samsung x100 -> Sony Ericson K310 -> Sony Ericson W900i -> Nokia xpressmusic 5310 -> Nokia xpressmusic 5800 -> HTC Wildfire -> LG L9 II

Редактирано от нпн (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sony Ericsson T100

Sony Ericsson Някакъв със цветен дисплей.

Sony Ericsson K700

Някакъв китаец. (Останах със смесени чувства, счупи се)

Евтина Nokia (Много глупава марка, заслужават да фалират!)

LG Prada 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SE A1018S --> SE R380 --> Qtek S200 --> Nokia N95 -->HTC Desire 500

Редактирано от Silvering (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това са телефоните които съм ползвал Според някой може и да са малко, но съм ги сменявал (купувал нови) през интервал от около 3-4 години.

Първият съм го вземал в  далечната 2002. не са ходили по сервизи (да чукам на дърво, въпреки че съм ги изтървавал)

1. Philips Savvy

2. Motorolla C300

3. Samsung x490

4. Sony Ericsson w660i

5. LG Opimus One p500 (owned)

За това, за което съм ги вземал, основно за слушалка (по старите телефони), не съм имал оплаквания.

Едвам намерих някой от моделите, тъй, като ги бях позабравил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...ползвах си го за нивелир даже :D :D...

Ха-ха това ми хареса! :D :D :D

И на мен на Сименс-а джойстика се предаде 1 път, после изпадна баш бутончето (топчицата)... Те си бяха дефектна серия...Но Нокиа-та не ме кефеше, никога не съм им бил фен, никога не можах да свикна с тях, като телефони. Но да, имаше повече екстри. А и както казах, баща ми я напи с една чаша водка и течността беше м/у стъклото и дисплейя, самият, ползвах си го за нивелир даже :D :D. Месец и нещо, може и повече, да не успя течността да се изпари. но си работеше.Но пак не ми харесваше тя...

Все пак всеки си има вкус, на който както му харесва. :)

Редактирано от potrebitell (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение  Публикувано изображение  Публикувано изображение Публикувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображение   Публикувано изображение   Публикувано изображениеПубликувано изображение

И в момента:

Публикувано изображение

Не е за вярване, че ги помня всичките  :D

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е за вярване, че ги помня всичките  :D

Ама и с теб сме имали един общ модел :)Аз не помнех конкретните модели, ровех по марка и година из Google да наглася всичките :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.Nokia 3210

2.Nokia 3310

3.Motorola C450 - от този съм много доволен

4.Nokia N73 - а от този никога вече Nokia

5.iPhone 4S

Това е за сега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама и с теб сме имали един общ модел :)

Eeeee, Siemens CX65 беше класика за времето си :) . С него направих първите си цифрови снимки, още ги пазя даже :) . За съжаление, скоро след като навърши година, ми го откраднаха в автобуса (или го загубих, не съм сигурен) :( ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

//Офф:

Нашите сегашни модели се съпоставят с на RudeBoy. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение nokia 640 мобифон, Публикувано изображениеnokia 1100 - 2 броя още ги ползвам, Публикувано изображение nokia c2-01

за 1100 мога кажа - няма други като него - прост и сигурен с желязна батерия работи вече около 10 години...

за кратко време моторола t190 - баща ми ми я даде за служебен телефон - голямо дърво (заради идиотското меню) и батерията държи 3 дена!!! къде са нокиите по 2 седмици... никога вече моторола... c2-01 я взех заради камерата... но е бъгав фирмуера, дори последния... не че ми пречи, че не повтаря алармата (само първия път) ама не може да се мери с 1100, въпреки екстрите, щото работата на телефона е за разговори и на 1100 много по бързо се стига до набиране на определен номер от списъка

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...