Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Stickman

Проблем с звука на клавишите на Андроид.

Препоръчан отговор

Здравейте на всички! :)Имам проблем с един таблет ALLVIEW AX2 Frenzyс OS Android 4.0.4.Проблема е, че когато натисна бутон на клавиатурата на Андроид се чуваедно цъкане (което е нормално), но при мен е много тихо. :)Преди няколко седмици това цъкане се чуваше по-силно, а сега само когато доближаговорителчето до ухото си,или около мен е тихо и съм съсредодочен.Благодаря ви за отделеното време!:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

провери ли настройките ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че силата на този звук е свързана директно със силата на звънене, а тя в общия случай се настройва директно от клавишите за звука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че силата на този звук е свързана директно със силата на звънене, а тя в общия случай се настройва директно от клавишите за звука.

Благодаря,но ги проверих и не е от настройките. 
Всъщност да, опитах да усиля звука, но стана само за игри, видеа и др. 
И като натискам клавишите, се чува пак много слабо. 
Мислите ли, че може да е Софтуерна грешка? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Настройки>звук>системен и увеличаваш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...