Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

lighting

Програма за теглене на видео

Препоръчан отговор

Здравейте, търся програма с която да мога да тегля от навсякъде клипчета. От всички сайтове клипчета. Мерси предварително!  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с realplayer  работи без проблем  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтегли си Internet Download Manager и няма да имаш проблеми!

Пробвай с realplayer  работи без проблем  :)

Real Player-а е много тъпа програма,по-добра е програмата,която аз препоръчах колега! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С мозила ползвам приставката DownloadHelper, като програма Spider Video Downloader (сваля и субтитри)!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси ще пробвам всички и ще видя.  :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма програма, с която да се сваля отвсякъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз искам от този http://ucha.se сайт да си свалям.

Streamtransport би трябвало да става, но тя изисква да имаш инсталиран флаш, аз боклуците на Adobe не ползвам и няма как да гарантирам, че ще работи.

С адони/приставки за браузърите не си губи времето, от ucha.se няма да могат да свалят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мда и аз неска опитах да сваля клип и се оказа че във youtube са забранили да се свалят клиповете на повече от 720p и само няколко програми заобикалят забраната... 4kdownloader се справя, downloadhelper не...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мда и аз неска опитах да сваля клип и се оказа че във youtube са забранили да се свалят клиповете на повече от 720p и само няколко програми заобикалят забраната... 4kdownloader се справя, downloadhelper не...

Интересно ми е кога свалянето от там е било разрешено, за да го забранят.

Стриймват по различен начин, което няма нищо общо със забраняване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей Колега, ако ползваш Mozilla и желаеш да сваляш видео от всякъде можеш да добавиш Flash Got. Въпреки скептицизма на някои колеги работи успешно. За YouTube специално YouTube Video and Audio Downloader и ако случайно се намираш в Германия сложи си и YouTube Unblocker. Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4kdownloader се справя, downloadhelper не...

Съгласен съм с това,което каза,така е!

Internet Download Manager-а също е една от програмите,която поддържа свалянето на видеа с : Ultra HD - 4k

ако случайно се намираш в Германия сложи си и YouTube Unblocker. Успех.

Колега това не е задължително,освен ако няма видеа,при които достъпът да е блокиран!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това също съм го ползвал,наистина е идеално за сваляне на видеа от youtube и други сайтове! Браво за препоръката колега! :handshake::)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтегли си Internet Download Manager и няма да имаш проблеми!

Това на истина е най-добрата програма за теглене на видео от интернет. Няма друга такава, или поне аз не съм намирал, но с тази можеш да сваляш защитени видеа (RTMP протокол) като тези от www.slavishow.com :-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това на истина е най-добрата програма за теглене на видео от интернет. Няма друга такава, или поне аз не съм намирал, но с тази можеш да сваляш защитени видеа (RTMP протокол) като тези от www.slavishow.com :-)

Да ама то не сваля буквално, ами ми праща на самият сайт откъдето искам да го изтегля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ама то не сваля буквално, ами ми праща на самият сайт откъдето искам да го изтегля.

Написах ти Streamtransport, сваля от там, на останалите кухи лейки няма смисъл да четеш коментарите.

http://www.streamtransport.com/web-video-downloader/

Вече не е нужно и да имаш инсталиран флаш, за да сваляш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Над видеото няма ли бутон "Download this video" ?

http://www.internetdownloadmanager.com/articles/flv_downloading.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А,какво теглиш ако не е тайна?! Я,го прати насам тоя сайт,за да видим,дали и мен ще ме препрати нейде в небитията! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...