Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Компа не ми разпознава упоменатия телефон,нещо ми бяга.Изписва ми че нямам необходимия драйвар.

Ако някой знае нещо по въпроса нека сподели.Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ти в какъв режим го пускаш да се свърже?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ти в какъв режим го пускаш да се свърже?

Съжалявам за  късният ми отговор по темата .Пускам телефона през оригиналният кабел USB.Тука до преди 10тина дена всичко си беше нормално,

като си го свържа и компа го разпознаваше и ми го отваряше като диск" Ф" и ми дава файловете в разширителната карта но от няколко дена (от както Ви писах)неще.И ми изписва че нямам необходимия драйвар.Имаше като че ли токов удар и след това нещо се обърка.Иначе компа си зарежда Уйндоса добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...