Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Phewniz

iPod touch 5th мнения

Препоръчан отговор

Здравейте много ми харесва ipoda но заслужава ли си като цяло парите ?Дизайна е страхотен харесал съм 32gb версия защото този със 16 няма основна камера . Има ли смисъл да гледам и ipod touch 4th?Благодаря предварително .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен също ми харесва, но само до толкова. Не бих си купил аз лично каквато и да е машина само заради външния вид. Извинявай за проявения сарказам от моя страна, но нямаше как...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен не ми е за дизайна но е уникален нещо различно от масата андроид устройства на пазара :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично бих прочел в нета за плюсовете и минусите на IOS и Android и после да реша. А що се отнася за хардуера му е доста сносен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Досега съм имал андроид отворен код ровиш квото ти душа иска сега съм със wp8.1 супер ме кефи интерфейса и цялата концепция работил съм и със ios но нямам преки впечатления :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...