Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

thelegion

Проблем с дисплей на Асер в3-771г

Препоръчан отговор

Здравейте! Преди два дни докато гледах филм дисплея на лаптопа ми изгасна изцяло, без причина. На сутринта като станах и го пуснах, тръгна без проблем да си помислих, че е била паднала батерията, но уви, не беше това проблеми. Вчера пак гледах филм и монитора изгасна отново, но този път не иска да светне, всичко работи по лаптопа, снощи като натиснах ф11, по погрешка светна, но като не натискам ф11 не свети. Днес не свети грам, забелязах, че като свети от прозореца светлина и се вижда много бегло, но виждам иконите и т.н. HDMI входа работи, както и VGA, мисля си, че може да е подсветката на дисплея, но не знам. Лаптопа е още в гаранция и ще го занеса другата седмица, че сега не работят. Но някой има ли си представа какъв може да е проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да подвсетка е. Добре, че е в гаранция. Днес трябва да работят. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за бързия отговор, колега! И аз си помислих, че е подсветка, но вчера като работеше с ф11 помислих, че е инвертора или разхлабена връзка, но днес като не иска да тръгне, вече е друго мисленето. Проблема е, че ще ми изпратят лаптопа в София, това означава, че трябва да дойда куриер и да го вземе от Пловдив, та да го закара и пак отива в почива и ще чакам много време. Предполагам утре ще го занеса. А сега въпроса е, като е в гаранция. ще сменят ли безплатно подсветката, защото чувам някакви мнения, че те карат да заплащаш нещо, което не е редно според мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за бързия отговор, колега! И аз си помислих, че е подсветка, но вчера като работеше с ф11 помислих, че е инвертора или разхлабена връзка, но днес като не иска да тръгне, вече е друго мисленето. Проблема е, че ще ми изпратят лаптопа в София, това означава, че трябва да дойда куриер и да го вземе от Пловдив, та да го закара и пак отива в почива и ще чакам много време. Предполагам утре ще го занеса. А сега въпроса е, като е в гаранция. ще сменят ли безплатно подсветката, защото чувам някакви мнения, че те карат да заплащаш нещо, което не е редно според мен.

Не би трябвало да заплащаш нищо. Това си е дефект.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...