Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Àtåñâs Ãtãñàsøv

Play Station 3 или Xbox 360

Препоръчан отговор

Може ли да ме посъветвате коя конзола е по-добре да си купя - ПС3 или Xbox 360 и коя разновидност или модел на конзолата ? Знам че много от пс3 прегрявали и сега незнам коя да взема ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вечния спор коя конзола е по-добра. Според мен си е до лична преценка, а това с прегряването мисля че ставаше само при фат моделите. Иначе може да гледаш по youtube comparison на двете конзоли и сам да решиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

100% PS3 !!! Това е най-популярната и продаваема конзола в България. Лично аз съм горд собственик от 2 години и за миг не съжалявам за направената от мен покупка. Преди известно време си закупих телевизор Sony 42" модел 2013 год. Мисля да направя още някоя друга инвестиция в моята любима марка :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да ме посъветвате коя конзола е по-добре да си купя - ПС3 или Xbox 360 и коя разновидност или модел на конзолата ? Знам че много от пс3 прегрявали и сега незнам коя да взема ?

ЧПриятелю мога да ти изкажа моите наблюдения в/у 3ката, която имам от около 6 месеца:1во и най важно безплатен playstation network за всяка 1 закупена игра(доколкото знам при xboxa имаш месечен абонамент за да играеш в нета)2ро Притежавам Sony Playstation 3 CECH 4000 Super slim 500gb. На тази конзола се играе по 12-18 часа на ден да след 10 часа се постопля но чак да загрява. Тук искам да вметна че се играят само оригални игри или игри истеглени от playstation store.3то Playstation + най кратко казано това е абонамент за игри. Аз лично си купих годишния пакет за 100 кинта и съм супер доволен. Игрите обаче можеш да ги изтеглиш само веднъж и ги играеш докато ти трае абонамента, когато изтече игрите ти се заключват докато не платиш отново след като си пуснеш абонамента ги играеш пак. Също така получаваш намаление на някои от игрите в playstation store . ето заглавия които ми пуснаха в плюса борделандс2 и биошок лара крофт и други

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...