Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте проблемът е че не мога да си вляза в стария профил знам всичко парола, име, поща ама не става ... За новия профил използвах същата поща уж пише, че вече е заета, след като я презаредих ето я новия профил .

Решение на проблема има ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчакай колега от Администраторския отдел да провери какво ти е станало с профила. Не би трябвало да имаш проблеми.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчакай колега от Администраторския отдел да провери какво ти е станало с профила. Не би трябвало да имаш проблеми.

След като си изчистя историята на браузъра не мога да вляза пак го направих за да бъда сигурен и ето пак съм с нов профил ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като си изчистя историята на браузъра не мога да вляза пак го направих за да бъда сигурен и ето пак съм с нов профил ...

Може да имаш забрана някаква, но това е само предположение. Нека колега от администраторския екип провери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да имаш забрана някаква, но това е само предположение. Нека колега от администраторския екип провери.

Мисля, че не е забрана . Поне няма за какво да е .

http://www.kaldata.com/forums/user/347311-%D0%B0%D0%BD0%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%BD/

Ето го моя реален профил в който не мога да вляза.

Редактирано от Victory classic (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Koй е този браузър?Деинсталирай го.Почисти си системата,след което го инсталирай отново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Koй е този браузър?Деинсталирай го.Почисти си системата,след което го инсталирай отново.

Google Chrom е този браузър .

Опитах да вляза с друг браузър и влязох само този :

Здравейте проблемът е че не мога да си вляза в стария профил знам всичко парола, име, поща ама не става ... За новия профил използвах същата поща уж пише, че вече е заета, след като я презаредих ето я новия профил .

Решение на проблема има ли ?

а аз искам да вляза в този профил :http://www.kaldata.c...47311-ан0нимен/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че не е забрана . Поне няма за какво да е .

http://www.kaldata.com/forums/user/347311-%D0%B0%D0%BD0%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%BD/

Ето го моя реален профил в който не мога да вляза.

Ще се логнеш с alex20 и паролата а не с Анонимен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се логнеш с alex20 и паролата а не с Анонимен

Да стана много ви благодаря :) , но защо е така а не е с анонимен ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да стана много ви благодаря :) , но защо е така а не е с анонимен ?

Щот с това име си се регистрирал първо. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.