Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

nypet

Избор на таблет

Препоръчан отговор

Моля за съвет:

Acer Iconia A1-830, ASUS MeMo Pad 8 или Lenovo Yoga B6000

Цената ме дърпа към първия (ще го купувам на изплащане), аз искам най-много последния.

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не прави компромиси със себе си - вземи си този който най-много искаш.

Все пак ще го ползваш дълго време, нека да ти е кеф, разликата в цената не е толкова колосална.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мемото е по-добрия вариант за мен :)

Защо? Ти винаги се обосноваваш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Asus Fonepad HD 7 (ME175CG) Предлагам ти този Asus, защото има 3G модул и GSM опция. Притежавам този таблет от 6 дена и съм много доволен. Таблета е със двуярдрен процесор на Intel (бие повечето 4-ядрени процесори на MediaTek и RockChip, включително и RK3188), работи си много плавно, не забива, мултитаскинг-а е много добър, бързо превключва от RealRacing 3  към фейсбук като играта остава на заден план активна. Рам-та засега не съм я пълнил (не използвам таск килъри). Батерията е повече от прекрасна държи 2 дена преспокойно. По-късно ще пиша, че излизам. (Ще ходя на кино :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Asus Fonepad HD 7 (ME175CG) Предлагам ти този Asus, защото има 3G модул и GSM опция. Притежавам този таблет от 6 дена и съм много доволен. Таблета е със двуярдрен процесор на Intel (бие повечето 4-ядрени процесори на MediaTek и RockChip, включително и RK3188), работи си много плавно, не забива, мултитаскинг-а е много добър, бързо превключва от RealRacing 3  към фейсбук като играта остава на заден план активна. Рам-та засега не съм я пълнил (не използвам таск килъри). Батерията е повече от прекрасна държи 2 дена преспокойно. По-късно ще пиша, че излизам. (Ще ходя на кино :)

Благодаря за предложението, но 7" са ми малко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо? Ти винаги се обосноваваш...

Под капака ти, ще цъкат 4-ри ядра, другите виждам, че са само с 2 ядра. Което все пак си е един "+". Другите два модела са с подръжка до 32 ГБ , а мемото е до 64 ГБ. Коката ти е дал, едно добро моделче, но ти искаш да е най-малко "8" инча. Един приятел днеска му докараха този модел, които ти си избрал за сега е повече от доволен. Говоря за "Мемото" , всичко е въпрос на личен вкус. Успех :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хвърлете по едно око на онлайн промоциите на Маркета - TOSHIBA TABLET AT10-A-104 350лв. за 10 инча с Тегра 3 според мен е доста добра цена. Има и други доста намалени таблетчета, но на мен тая Тошиба ми хвана окото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като колегите препоръчвам 8-инчовия Asus и за него има много хубави оригинални калъфи, въпреки че в момента подлагам на тестове един Acer A1-830, който се справя много добре, Интелският му процесор се справя на нивото на четириядрените процесори на Nvidia i Snapdragon в повечето конкурентни таблети, а и седи луксозно в ръката заради алуминиевият корпус, което на мен ми допада!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глас за Lenovo има по-мощна батерия и наличие на GPS което си е глезотийка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По стар български обичай, ходих днес "око да види, ръка да пипне".

Няма да е Acer. Той просто... тежи! Ама много! А официално е по-лек от Lenovo.

Asus изобщо не се включи, вероятно изхабена батерия, така че не можах нито да видя, нито да пипна.

Така че, Lenovo ще е. Тия дни - да си избера от къде да го взема :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Под капака ти, ще цъкат 4-ри ядра, другите виждам, че са само с 2 ядра. Което все пак си е един "+". Другите два модела са с подръжка до 32 ГБ , а мемото е до 64 ГБ. Коката ти е дал, едно добро моделче, но ти искаш да е най-малко "8" инча. Един приятел днеска му докараха този модел, които ти си избрал за сега е повече от доволен. Говоря за "Мемото" , всичко е въпрос на личен вкус. Успех :)

Нещо си се объркал ,  Lenovo-то също е 4-ри ядрен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...