Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

daryy

Драйвери за lenovo thinkpad edge 440

Препоръчан отговор

Здравейте, много ви моля за помощ! Купих си лаптоп модел Lenovo Thinkpad Edge 440, със следните характеристики http://ardes.bg/laptop/Lenovo+ThinkPad+L440-54158  и инсталирах Windows 7 ultimate. Имам проблем със звука и картината. Звукът е много лош, пращи и не се търпи. Когато пусна филм с какъвто и да е плеър, картината е почти безцветна, размазана и също много лоша. Опитвах да си намеря подходящи драйвъри с програми като DriverEasy ,  да ги тегля един по един от разни места, инсталирах K-lite Mega Codec Pack 10.4.0 Final  и не става и не става... Някой да може да ми помогне, ще съм много благодарна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето линк с драйверите на производителя. Те и само те са актуални и се инсталират. Само си избираш операционната система. Отсега деинсталирай всякакви програми за търсене на драйвери. Дано не са омазали нещата, че ще се наложи нова преинсталация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето линк с драйверите на производителя. Те и само те са актуални и се инсталират. Само си избираш операционната система. Отсега деинсталирай всякакви програми за търсене на драйвери. Дано не са омазали нещата, че ще се наложи нова преинсталация.

Да, и тук опитах, но пък ми казва, че "този драйвър вече е инсталиран". Инсталирам въпреки това и пак без подобрение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, и тук опитах, но пък ми казва, че "този драйвър вече е инсталиран". Инсталирам въпреки това и пак без подобрение.

Имаш проблем с няколко драйвера, а не с един. С програмите, които си пробвал вероятно си "омазал" нещата.

Инсталират се драйвери за Chipset, Lan, Wireless, Audio, Video, Camera и т.н. Би трябвало даже да ти дадат инсталационен диск когато си закупил лаптопа.

Има 3 варианта които аз виждам в момента.

1. Свали си този драйвер пакет. Той лесно ще ти инсталира необходимите драйвери.

2. Ако си "омазал" инсталирането на драйвери варианта е преинсталация на Windows отново, след което от сайта на производителя сваляш правилните и ги инсталираш.

3. Третия вариант е да занесеш лаптопа при човек, който разбира, за да инсталира той нещата и всичко да тръгне както трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш проблем с няколко драйвера, а не с един. С програмите, които си пробвал вероятно си "омазал" нещата.

Инсталират се драйвери за Chipset, Lan, Wireless, Audio, Video, Camera и т.н. Би трябвало даже да ти дадат инсталационен диск когато си закупил лаптопа.

Има 3 варианта които аз виждам в момента.

1. Свали си този драйвер пакет. Той лесно ще ти инсталира необходимите драйвери.

2. Ако си "омазал" инсталирането на драйвери варианта е преинсталация на Windows отново, след което от сайта на производителя сваляш правилните и ги инсталираш.

3. Третия вариант е да занесеш лаптопа при човек, който разбира, за да инсталира той нещата и всичко да тръгне както трябва.

Благодаря, май ще избера третия вариант, за да не усложнявам допълнително положението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или изтеглете следната програма от сайта на Леново:

ThinkVantage System Update 5.05 for Windows 8.1 (32-bit, 64-bit), 8 (32-bit, 64-bit), 7 (32-bit, 64-bit) - Desktop, Notebook, Workstation- или я изтеглете от тук : http://download.lenovo.com/ibmdl/pub/pc/pccbbs/thinkvantage_en/zb48z007us00.exe Инсталирайте я на лаптопа . Чрез нея можете да изтеглите всички липсващи драйвъри а също така да ъпдейтнете остарелите драйвъри до последните налични

Важно: Microsoft .NET Framework version 3.5 with Service pack 1 or above is required for System Update to work Correctly

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...