Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Alexandra Rusinova

Лаптопа ми забива

Препоръчан отговор

Здравейте :) Значи преди няколко месеца си смених лаптопа с http://www.pcstore.bg/bg/laptop-acer-aspire-v5-573g-nx-mcaex-004.html     обаче нещо започна да забива. Т.е  google charme ми забива или BS player и като забие не иска и да се рестартира трябва да го искл. от бутона за вкл.Не знам защо така проверих за вируси нямам и тва е тука от 1 седмица преди това забиваше но като затворех станицата от charme и после си се отваряше на ново а сега не иска а и от 2 дена процесора да работи на мн големи проценти примерно на 50,60 а преди беше на 20 а и като го включвам когато трябва да се покаже картинката със зареждане ми се показва черен екран за около 10 сек. таа исках да ви питам дали е от операционната система която е windows 8 или е от самия лаптоп

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Носи го на сервиз, те да ти кажат. Няма смисъл да гадаем,защото е хардуерен проблем, било то прегряване или нещо друго. А и не губиш нищо - гаранционен е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Причините може да са много. Като за начало нека видим температурите.

• [*]Изтеглете
SpeedFan и го инсталирайте. [*]Пуснете програмата. [*]Направете снимка на екрана и я прикачете в следващият ви пост.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И като ги видиш тези температури какво ? Да не би да го отвори и да го почисти, като така си елиминира гаранцията ? По-добре направо в сервиза и те да си се оправят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми по така предложеното описание:- голямото натоварване на процесора може да е заради вирус, от този тип, които трудно се откриват ;)- може да имате проблем с хард дискаСъвета ми е при първа възможност да го занесете на сервиз. Ако първата възможност е малко отдалечена във времето, може да пуснете и тема в софтуерния форум-> антивирусния раздел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен повече ми прилича на софтуерен проблем. Като прочетох "google charme" и "BS player" и си представям в какво състояние е Windows-a. Няма значение дали е 7, 8 или 8.1 ако не се поддържа и се инсталират програми като гадни BS, който си влачи adware с него e много вероятно компютъра да се сериозно заразен. Минете първо през раздела Премахване на зловреден софтуер - HiJackThis логове и изпълнете инструкциите на колегите, и ако се окаже, че проблема не е софтуерен чак тогава търсете гаранционно обслужване от магазина, който ви е продал лаптопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...