Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Karinsan

Какви са тези табели с удивителни знаци?

Препоръчан отговор

Защо на някои иконки има удивителни знаци и Crystal Player е зачеркнат с червен кръг а AviSynth с червен хикс?

post-346178-0-21530900-1398231935_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Help-а какво пише ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за зачеркнатия на знам,но за другите цъкни на autofix,не са деинсталирани до край.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за зачеркнатия на знам,но за другите цъкни на autofix,не са деинсталирани до край.

А трябва ли да ги деинсталирам до край или наново да ги инсталирам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Conduit Engine - Това е Adware, който извежда дразнещи и нежелани реклами. Освен това, влияе негативно на интернет връзката и производителността на системата.

Четете и следвайте указанията, за да Ви почистят системата! http://www.kaldata.com/forums/topic/132819-%D1%81%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BC%D0%B8-%D0%B5-%D0%B8%D0%BD%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%BE-%D0%B4%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D1%8F-%D1%81%D0%B5%D0%B3%D0%B0/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ли не виждам или бъркам,но това не е твоят контрол панел или по точно твоят но през друга програма за деинсталиране.Имаш дублиращи се програми.Примерно uTorrent ти е по стара версия до 3.1.3 вкл.-тъмна икона и ти фигурира два пъти-няма как да стане.Винаги е само една и се припокриват освен ако не инсталираш и някоя нова версия без премахване на настройките(светлозелена икона).Защо не деинсталираш програмите от твоят контрол панел без да ползваш други програми? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ли не виждам или бъркам,но това не е твоят контрол панел или по точно твоят но през друга програма за деинсталиране.Имаш дублиращи се програми.Примерно uTorrent ти е по стара версия до 3.1.3 вкл.-тъмна икона и ти фигурира два пъти-няма как да стане.Винаги е само една и се припокриват освен ако не инсталираш и някоя нова версия без премахване на настройките(светлозелена икона).Защо не деинсталираш програмите от твоят контрол панел без да ползваш други програми? 

Софтуера е за деинсталиране тъй като някои програми не могат да се премахнат от добави и премахни, няма ги там (не се виждат) ..Не знам защо се дублират, наскоро я подмених с най новата версия, същото дублиране се получава и с Google chrome какво да направя за да оправя това раздвоение? Mozilla пък забавя, страх ме е ако подновя версията да не загубя пак отметките. Може би и заради бисквитките ми прави този проблем, отказах да ги следи и историята

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видях че го имам Conduit Engine и в Internet Explorer да го махам ли от там?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видях че го имам Conduit Engine и в Internet Explorer да го махам ли от там?

Да, не се замисляйте изобщо!

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...