Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Росен Александров

За летния сезон

Препоръчан отговор

След като отворих компютъра на баща ми за профилактика че започнал да му скърца вентилатор (така ми каза), установих че трябва да си голям мърляч за да не погледнеш какво става под капака.

Не че според него това оказвало особено значение но съм направил снимков материал преди почистването и след (пак си прилича на кенеф, но баща ми така ги докарва на вид :)).

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Няколко снимки след почистването и смяната на вентилатори.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Надявам се да ви хареса :D

ПС: Деца не допускайте това да се случи и с вашия компютър. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баща ти вероятно няма уменията да прави профилактика на компютъра и затова така се е получило. Каква е целта на тази тема и защо е с това заглавие?  Оставям я така за малко за да обясните иначе ще бъде затворена

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Темата се затваря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...