Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Ан0НиМеН

Антивирусната полудя ли ?

Препоръчан отговор

http://postimg.org/image/3ys9f3i29/

Както виждате според антивирусната тя е блокирала 37 вируса за едно зареждане на КАЛДАТА. То да беше само калдата ама не е  всички други са така (сайтове) .... Имали решение на този проблем ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има решение. хВърли аваста в коша. Има такива теми, форума си има търсачка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И защо да хвърля Аваста в коша. Аз съм с Аваст безплатната версия и не се е обаждал изобщо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И защо да хвърля Аваста в коша. Аз съм с Аваст безплатната версия и не се е обаждал изобщо.

Че и моя не е "ревал" излишно....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какъв е проблема, тя си блокира, не ти пречи по никакъв начин, а си има и причина да го прави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това което ти блокира са tracing cookie,безвредни са.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имали някаква настройка която да ги про-пуска защото ме дразни като дрънка и се появява постоянно ... ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имали някаква настройка която да ги про-пуска защото ме дразни като дрънка и се появява постоянно ... ?

Както казват хората по-горе те нямат проблеми с това, значи най-вероятно много си вдигнал нивото на защита и си си играл с настройките. Връщането на default настройките най-вероятно ще оправи това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както казват хората по-горе те нямат проблеми с това, значи най-вероятно много си вдигнал нивото на защита и си си играл с настройките. Връщането на default настройките най-вероятно ще оправи това.

Да интересното е че това нещо се ''появи'' само нито съм пипал нещо нито съм се ровил за avast.

А от тези вируси възможно ли е да е причинен този проблем ? http://postimg.org/image/r4lesbydj/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да интересното е че това нещо се ''появи'' само нито съм пипал нещо нито съм се ровил за avast.

А от тези вируси възможно ли е да е причинен този проблем ? http://postimg.org/image/r4lesbydj/

Не можем да видим добре на снимката. Но поне долното е някакъв тулбар. Вероятно BHO

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че е е най-добре да се обърнете към Антивирусния отдел ако имате някакви съмнения и да се направи пълна профилактика за вируси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не можем да видим добре на снимката. Но поне долното е някакъв тулбар. Вероятно BHO

И какво значи това ВНО ?

За другата където пише над тулбар пише следното : cr_active[1]active.htm

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво значи това ВНО ?

За другата където пише над тулбар пише следното : cr_active[1]active.htm

browser helper object. Тулбар на някое приложение, в който да се търси онлайн, каквото ти е нужно в даден момент. Често се инсталират заедно с някоя програма, което инсталиране принципно в процеса на инсталация може да се откаже, като се махне една отметка, на определен етап на инсталирането. Но който незнае за какво иде реч, просто си натиска next->next->yes->finish и си инсталира и съответния помощен тулбар...Поради което такива нещица се наричат потенциално нежелани приложения. Хабят ресурси и рядко някой ги ползува. Някои от тях са и вредни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

browser helper object. Тулбар на някое приложение, в който да се търси онлайн, каквото ти е нужно в даден момент. Често се инсталират заедно с някоя програма, което инсталиране принципно в процеса на инсталация може да се откаже, като се махне една отметка, на определен етап на инсталирането. Но който незнае за какво иде реч, просто си натиска next->next->yes->finish и си инсталира и съответния помощен тулбар...Поради което такива нещица се наричат потенциално нежелани приложения. Хабят ресурси и рядко някой ги ползува. Някои от тях са и вредни.

Ето приближих го надявам се да го разчетете http://postimg.org/image/hz9ucj94b/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето приближих го надявам се да го разчетете http://postimg.org/image/hz9ucj94b/

Нямах предвид, че е лоша предишната снимка. Просто не се вижда цялото име на файла. За целта, горе в таба с име "Име на файла", в дясно от надписа има ограничител:

Публикувано изображение

Натиснете с левият бутон на мишката върху него и го завлачете още в дясно, за да се разшири полето, в което се показват имената на файловете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямах предвид, че е лоша предишната снимка. Просто не се вижда цялото име на файла. За целта, горе в таба с име "Име на файла", в дясно от надписа има ограничител:

Публикувано изображение

Натиснете с левият бутон на мишката върху него и го завлачете още в дясно, за да се разшири полето, в което се показват имената на файловете.

За съжеление вече късно изтрих ги останах само с тази снимка .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здраве да е. Но това не значи, че непременно всичко е вече чисто. Затова не пренебрегвайте съвета на колегите, да проверите системата си на територията на HJT Team където вече се намира темата Ви. Прочетете двете важни теми тук и изгответе лог. По-нататъшните действия, ако са необходими, ще бъдат указани от колегите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

уеб щита на аваст често прави такива издънки, освен това бави сърфирането при мозила

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

уеб щита на аваст често прави такива издънки, освен това бави сърфирането при мозила

За сега спря да пищи, а и не използвам мозила . ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич и идея си нямаш какво пишеш

Има решение. хВърли аваста в коша. Има такива теми, форума си има търсачка!

Ти също

Блокира скрипт в страницата на Kaldata,напоследък заприлича на коледана елха

Няма място за тревога,сложи отметка да не те безпокои със изскачащи прозорци

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сайта по принцип е бъкан със tracing cookies и до колкото знам аваст ги засича като url:mal в повечето случаи, в смисъл засича скрипта който ги слага.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...