Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

The Reaper

Рязко пълнене на дял C

Препоръчан отговор

Вчера, ми се появи нов ъпдейт, и разбира се го инсталирах, и днеска при стартиране на машината забелязах, че от 8гб, свободна памет в дял C имам 1,20гб, направих най- основното: почистих диска (от програмата на windows 7  с който съм), почистих регистъра, и пробвах дефрегментация, след което свободното място падна на 0,99гб. Забелязах също че след всяко стартиране/рестартиране размера на свободната памет се мени, последно беше 0,99, после стана 1,00гб, а сега е 1,02гб. Лично мисля че може да е инфекция на системата ...

Вчера, ми се появи нов ъпдейт, и разбира се го инсталирах, и днеска при стартиране на машината забелязах, че от 8гб, свободна памет в дял C имам 1,20гб, направих най- основното: почистих диска (от програмата на windows 7  с който съм), почистих регистъра, и пробвах дефрегментация, след което свободното място падна на 0,99гб. Забелязах също че след всяко стартиране/рестартиране размера на свободната памет се мени, последно беше 0,99, после стана 1,00гб, а сега е 1,02гб. Лично мисля че може да е инфекция на системата ...

И мисля че проблема е решен, последно бях си инсталирал microsoft office 2013 и след деинсталирането на пакета свободната памет се възстанови, четно казано единствено остава мистерия как един офис пакет може да глътне 7гб

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтегли и инсталирай следната програмка: WDC След това отиди на: -системно чистене. Ще ти излязат повече опции за почистване от тази на картинката - чекни ги всичките и натисни бутона ''олекотяване''. След това отиди на:  и почисти. Накрая отиваш на:  и чекваш всичко без изтриване на запазени пароли от падащото меню ''интернет сърфиране''.

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...