Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Анета

Проблем с интернета на телефона

Препоръчан отговор

Ще съм благодарна на всички които могат да ми помогнат,искам да поясня че съм средно разбиращ потребител затова ще обясня простичко

Днес си купих телефон Нокиа Аша 503 с wi fi  и ОС Нокиа Експрес ,опитах се вкъщи да хвана интенет от рутера който е на горния етаж ,но сякаш не става изписва ми името на рутера-свързано но когато натисна иконата Интернет или Фейсбук не става изписва ми " създ.на защ.връзка" и върти едно кръгче и това е. Та въпроса ми е трябва ли нещо да инсталирам нещо не правя ли както трябва ,много ще съм благодарна някой да ми отговори Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Избрал ли си връзката да е през безжичната карта на нокията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Избрал ли си връзката да е през безжичната карта на нокията.

Дама съм :)  Ами точно ще ти опиша точно какво натискам първо икона настроики  след това wi fi натискам включено дава ми мрежи избирам ттази мрежа без парола е ,с лаптопа хващам от нея, дава ми свъзване и след това свързано след което отивам на икона интернет и започва едно кръгче да се върти изписва  "създ.на защ. връзка " и това е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз сьщо имах този проблем,но с друга марка gsm ,оказа се че проблема е в рутера.След няколко рестарта ми свьрза телефона.Другото което се сещам е да проверите дали на рутера не е пуснато филтриране по мак адрес или ip

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз сьщо имах този проблем,но с друга марка gsm ,оказа се че проблема е в рутера.След няколко рестарта ми свьрза телефона.Другото което се сещам е да проверите дали на рутера не е пуснато филтриране по мак адрес или ip

Това означава ли че няма да хващам и от други места, не знам за филтриране защото този рутер не е точно наш но от него ловим с лаптопа и ние и долу свекървата с нейния лаптоп

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това означава ли че няма да хващам и от други места, не знам за филтриране защото този рутер не е точно наш но от него ловим с лаптопа и ние и долу свекървата с нейния лаптоп

Не разбирам какво визираш под "други места",но за конкретният рутер няма да ти "пусне нета"поради гореизложените причини(ако е настроен за филтриране).Аз сьщо нямах проблем да ловя нета с лаптопа,но на телефона не ми позволяваше ако ,че ми показваше мрежата на дисплея

Не разбирам какво визираш под "други места",но за конкретният рутер няма да ти "пусне нета"поради гореизложените причини(ако е настроен за филтриране)

Не разбирам какво визираш под "други места",но за конкретният рутер няма да ти "пусне нета"поради гореизложените причини(ако е настроен за филтриране).Аз сьщо нямах проблем да ловя нета с лаптопа,но на телефона не ми позволяваше вьпреки ,че ми показваше мрежата на дисплея и би трябвало да няма пречка за врьзка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбирам какво визираш под "други места",но за конкретният рутер няма да ти "пусне нета"поради гореизложените причини(ако е настроен за филтриране).Аз сьщо нямах проблем да ловя нета с лаптопа,но на телефона не ми позволяваше ако ,че ми показваше мрежата на дисплея

Да не стана само досадна ,значи под други места имам предвид места където се предлага wi fi  кафенета ,хотели, други рутери  . Незнам за филтрирането но племеничката преди малко с нейния телефон хвана от рутера,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не стана само досадна ,значи под други места имам предвид места където се предлага wi fi  кафенета ,хотели, други рутери  . Незнам за филтрирането но племеничката преди малко с нейния телефон хвана от рутера,

Тогава според мен причината е в настройката на телефона.За жалост не сьм запознат с този модел и не мога да помогна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...