Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

div_divak81

PES 2014 Windows 8.1

Препоръчан отговор

Тръгвам да инсталирам играта на windows 8.1 и ми излиза това съобщение .Приложението не е съвместимо с вашия компютър.За да откриете версия ,подходяща за вашия компютър , свържете се с издателя на софтуера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, че сподели!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво да направя за да тръгне ?

Проблема не е в Windows-а. Играта си върви перфектно на 8.1. По-вероятното е да не си инсталирал правилно играта...

Възможно е да си с лаптоп и видеото да е слабо. Ако има външно такова, трябва да се зададе да тръгва с него...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е лаптопа http://www.technopolis.bg/b2c/details/517873/P11010101/Prenosim-kompyutar-ACER-E1-570G-53334G1TMNKK монтирам образа с даемон туулс след което давам на инстал и ми излиза по горното съобщение,Приемам препоръки кое не е както трябва и кое не правя както трябва ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема не е в Windows-а. Играта си върви перфектно на 8.1. По-вероятното е да не си инсталирал правилно играта...

Възможно е да си с лаптоп и видеото да е слабо. Ако има външно такова, трябва да се зададе да тръгва с него...

Проблемът се появява при опит да се инсталира (когато стартирам инсталационния файл от диска). И при мен се получава така с GTA IV HD.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...