Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Gelata

Леко досаден проблем

Препоръчан отговор

Здравейте на всички.На домашният ми компютър ползвам WinXP SP3.Проблема е там,че когато инсталирах няколко програми при тях се получава следното,винаги когато ги стартирам се показва прозорец който ми казва че те са от непроверен издател и дали въпреки това искам да ги стартирам.Всеки път махам отметката да не ме пита при повторно стартиране но въпреки това ефект няма.Доста е досадноНякой може ли да ми каже какво означава това и защо се получава само при няколко програми.И не на последно място как да го махна ако въобще е възможно.Благодаря Ви за помоща и успех :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Десен бутон на файла на програмата - Би трябвало да има тикче Unblock - Махни му отметката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом не искаш да те пита, защо не оставяш отметката, а я махаш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Стартирай следната команда в RUN: gpedit.msc

2. Конфигурация на потребитела (user настройките)

3. От там избираме AdministrativeTemplates

4. После Windows Components

5. Attachment Manager

6. Кликваме и активираме Inclusion list for low types

7. Вписваме нашите програмки вътре в листата и запазваме.

8.Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Десен бутон на файла на програмата - Би трябвало да има тикче Unblock - Махни му отметката.

Щом не искаш да те пита, защо не оставяш отметката, а я махаш...

Знанията ми по английски са повече от скромни но я махам защото там пише Винаги питай преди да отвориш този файл и по дефаут е маркирано с отметка.Мисля че когато я махна не трябва да ме пита повече но ефект няма.Ken приятелю извини ме за невежеството но би ли пояснил какво имаш предвид под файла на програмата,за прекия път ли става въпрос ?! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не. Там, където е записан файла, стартиращ програмата. Файл от тип EXE (Application).

Ако отвориш с десен бутон прекия път ще видиш къде се намира въпросния стартиращ файл.

Има и вариант да се отмени блокирането за всички свалени файлове.

Намира се в регистъра ключа :

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesAttachmentsSaveZoneInformationи му се задава стойност 1
  • [*]0 = Not Configured [*]1 = Enabled [*]2 = Disabled

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледнете ТУК

Знанията ми по английски са повече от скромни...

Преведено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...