Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

kefche2003

Молба за сканиране на неизвестен файл

Препоръчан отговор

Моля някой, който не му е жал за компютъра/лаптопа, да изтегли gg.gg/plantsvszombies зип архива, да отвори торрент файла с парола

www.fullypcgames3.blogspot.com

, да го изтегли и да  каже какъв вирус го е нахакал. .Благодаря предварително.

-------------------------

Страх лозе пази. Затова не искам да го тегля аз.

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нещо си в грешка - няма никакъв вирус

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че някой да не ти е опрял пищова на челото да го теглиш. Някак странно действаш. Набутваш се в малките мръсни местенца на мрежата, от някакъв явно нездрав интерес и после невинно караш и други хора да бърникат в тях. Ти вредител ли си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи си една виртуалка и си тегли на воля... Тествай и дерзай...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля някой, който не му е жал за компютъра/лаптопа, да изтегли gg.gg/plantsvszombies зип архива, да отвори торрент файла с парола

www.fullypcgames3.blogspot.com

, да го изтегли и да  каже какъв вирус го е нахакал. .Благодаря предварително.

Публикувано изображение

нещо си в грешка - няма никакъв вирус

https://www.virustotal.com/bg/file/0ee0b1f83a31b445787d89ce60be0609c16b9709b4b4489f7fd50f81052a67ee/analysis/1398445261/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В архива има 3 текстови, 1 jpeg и 1 торен файл. Няма вируси.

Колега, това се получава само ако оставите отметката на Use our download manager and get recommended downloads.

Публикувано изображение

Иначе файла се сваля нормално и в него има това:

Публикувано изображение

Което няма как да са вируси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но пък е линк към съдържание, атакуваем според правило 2.10 от правилата на форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В архива има 3 текстови, 1 jpeg и 1 торен файл. Няма вируси.

Колега, това се получава само ако оставите отметката на Use our download manager and get recommended downloads.

Публикувано изображение

Моя грешка. Благодаря за забележката. Сега свалям торента и ще го стартирам после.

Но пък е линк към съдържание, атакуваем според правило 2.10 от правилата на форума.

И какво от това? Малко ли файлове които се тестват тука са в разрез с правилата? А 2.9 чете ли я? Има бутон докладвай като не ти харесва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Готово! Нямаш ядове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде да не ставаме по-католици от папата, а? За протокола: целта не е разпространение на нам-си-кво си, а проверка на файл. По тая логика трябва да затрия половината раздел - то и разпространение на вируси не се допуска, но когато е с цел умишлено нанасяне на вреда на някого. А тук се пускат с цел изпитване на антивирусни програми; половината файлове са или кракове, или свалени / линквани към пиратски ресурси. Нека не изпадаме в буквоядство.

Ако е със заглавие: Линк: Играта... , смятай, че съм го изтрил веднага.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи торента е безвреден?!? Аз имам зип-архива, ама страх ме беше за торента. Благодаря, че си жертвахте компютрите!!! Мерси!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи торента е безвреден?!? Аз имам зип-архива, ама страх ме беше за торента. Благодаря, че си жертвахте компютрите!!! Мерси!

Безвреден дръжки!  http://whitelisting.kaspersky.com/advisor-ru#search/b05c81d4f9c0bbfc390924319f2b5452

Публикувано изображение

Публикувано изображение

пп. Аве никой ли не сканира сваленият торент :)

Публикувано изображение

Файл: Plants vs. Zombies 2 -It's About Time FULL GAME [PC]-SKIDROWrld-Plants.vs. Zombies.2-It's.About.Time .full.game.with.crack.iso.iso//Setup.exe  

Название объекта: Trojan-Dropper.Win32.Daws.bwam

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хе-хе. Май нещо не бил безвреден! Мерси, няма да го тегля. За пореден път доказахте, че касперски цепи мрака! Аз съм само с Авира и Комодо защитна стена...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ние с Касперски сме и най-смелите. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И сега за да съм смел - трябва да съм с Касперски... Може обаче да не го харесвам. Разсмивате ме в добрия смисъл. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И сега за да съм смел - трябва да съм с Касперски... Може обаче да не го харесвам. Разсмивате ме в добрия смисъл. 

Защо тогава не пробва файла? Под достойнството ти ли е? Свали инсталирай и сподели,може и някой скрийншот да дадеш :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо тогава не пробва файла? Под достойнството ти ли е? Свали инсталирай и сподели,може и някой скрийншот да дадеш :ph34r:

Щях да го направя - но не мога да го намеря. Май защитата ми ме пази и от непредизвикани грешки. Време е днес за тенис-финали - там също може някоя нова буба да изскочи.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щях да го направя - но не мога да го намеря. Май защитата ми ме пази и от непредизвикани грешки. Време е днес за тенис-финали - там също може някоя нова буба да изскочи.  

Файла си е там. Ето ти го. Свали торента и сканирай  файла с разширение iso и дай снимка на рeзултата от сканирането. :):ph34r:

pass: infected

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Fox Kids и По По Най :clown:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Файла си е там. Ето ти го. Свали торента и сканирай  файла с разширение iso и дай снимка на рeзултата от сканирането. :):ph34r:

pass: infected

Нито едно от петте файлчета не е изпълнимо - няма вирус. FP дразнят лошо - няма значение с Касперски ли си или с нещо друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нито едно от петте файлчета не е изпълнимо - няма вирус. FP дразнят лошо - няма значение с Касперски ли си или с нещо друго.

Ти прочете ли какво написа? Свали торента и сканирай iso файла! Написал съм ти от ясно по-ясно. Поне чети какво цитираш.

........Свали торента и сканирай файла с разширение iso и дай снимка на рeзултата от сканирането.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам инсталиран антивирус за да сканирам. Отново съм само с Privatefirewall 7. А сега дори и разархивирането ми е блокирано. Няма как да се задейства този вирус - дори и да го има заложен там. Не мога да стартирам този торент. И не виждам за какво въобще ми е антивирус - щом една безплатна стена с приличен хипс често ги надбягва всичките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам инсталиран антивирус за да сканирам. Отново съм само с Privatefirewall 7. А сега дори и разархивирането ми е блокирано. Няма как да се задейства този вирус - дори и да го има заложен там. Не мога да стартирам този торент. И не виждам за какво въобще ми е антивирус - щом една безплатна стена с приличен хипс често ги надбягва всичките.

Тодоре разхивирането ти е проблем поради друга причина. Грешна парола съм дал :D  бил отварял архива. Да бе .... :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тодоре разхивирането ти е проблем поради друга причина. Грешна парола съм дал :D  бил отварял архива. Да бе .... :whist:

Ники, някой буболяк пак може да ми е обсебил компютъра и затова да не мога да разархивирам. Нямам идея дали ти е грешна паролата - обаче веднага мога да отлетя към свежа ОС. И ще взема после да сложа Касперски - че скоро не съм го правил...За да сканирам безсмислено неизвестни файлчета...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...