Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Trichocephalus

Евроизбори 2014-очаквания, кампания, кални номера и възвишен дух

49 гласували потребители

1. 1. Коя партия ще вкара най-много депутати в Европарламента ?

• БСП
      5
    • АБВ
      0
    • ГЕРБ
      23
    • РБ
      0
    • ДПС
      1
    • АТАКА
      7
    • НФСБ
      0
    • ББЦ
      0
    • Друга, не от изброените
      1
    • Не ме интересува, няма да гласувам
      12

Препоръчан отговор

Наближават Евроизборите през 2014

Колкото и да сме затънали в партизанщина и нашите си партийни котерии и минискандалчета, изборите за Европейски парламент са нещо много важно, от което зависи политиката на целият Съюз , дерективите, на които после ще трябва да се подчинява което и да е наше правителство и всичко останало.

Кои според Вас са най-важните въпроси, които трябва да се решат в Европа  ?

Коя партия ще изпрати най-много свои кандидати в Брюксел и ще защити националния ни интерес ?

Ето тук има една хубава анонимна анкета, от която да видите какви са личните ви предпочитания, а докато я попълвате се замислете за въпросите и дали в нашето медийно пространство се обсъждат тези въпроси, важни за бъдещето на всички ни достатъчно ....

http://euandi.eu/showHome.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубава тема Док! Аз никога през живота си не съм гласувал за БСП или ДПС.Но кат гледам кои ходят на конгреса на Ердоган незнам.То пък и аман от реформатори.Тия дадоха ли срок за колко време ще ни оправят?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почти съм уверен че както и досегашните (с малко изключения) почти няма и няма да има еврозадник, направиол нещо за България и за народа.

Крайно време е тъпите евробюрократи да престанат да се месят в напълно непонятни за тях неща. Искам си нашите деформирано-нестандартни домати и краставици, а не евростандартизираните им пластмаси. Свястно сирене съм ял за последно някъде в зората на демокрацията. И лактобацилуса ни объркаха. Те па ще ми кажат че и ракия нямало. Ай сикдир драги зрители. Бяща ми и дядо ми какво са пиели?

Предпочитам кокошките да са щастливи защото ги оножда петела, а не защото имат диамантени пилички за ноктите съгласно европростотиите им.

Не им ща европедepaстията и другите отклонения да ми ги рекламират като норма. Не искам улиците да са развъдник на помияри, да се пръскат по 35 лв за нощувка на помияр като луксозен хотел, а доста хора да нямат и 5 лв на ден.

Не ми се пише сега и за други неща.

Искам в европата да няма дребни злобни недоразумения като др. Пръмова, които казат само "йес сър" и след козируване отиват да ни таковат таковата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Едва ли ще гласувам на тези избори. На първо място - информация оскъдна, въобще нямам и идея кой коя партия ще седне да представлява, второ - не виждам голям смисъл конкретно в тези избори. Пак ще си останем безгласна буква в ЕС.Хаха, иначе според анкетата най ми прилягало НФСБ. А потресен съм, че според същата втора по съвпадение се пада ББЦ, за която не просто никога не бих гласувал, ами е и пълна гротеска, просто не е смешен тоя Бареков, а кръгъл идиот.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слаба активност /32 %/ и вероятно 6 мандата за ГЕРБ,5 за БСП и 4 за ДПС.

Така и трите партии ще бъдат с по 1 мандат повече от предишните Евроизбори,и съответно и трите ще се обявят /самообявят/ за победители...!!!  :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвсем сигурно е, че самостоятелно, дори всичките ни евреодепутати да гласуват като един, не са в състояние да променят избора по свое желание. Така че дават дупе на големия брат, към който са ги зачислили доколкото имам идея, повечето, ако не и всички са към ЕНП. Там вече има начин да повлияят на изхода на някое оспорвано гласуване, което виси на кантар. Иначе, практически единствените начини са, да впечатлят с изключително ораторско майсторство и да прокарат някой свой законопроект, или да променят текстове в проект на ЕНП, които да облажват и нашата държавица. Вече с шоу изявите на спасители супермени на моряци и т.н. за каквито колегата Филипов подхвърли в собствената си тема...То и бае Слави Трифончук и камара още известни лица по него време "рукаха" по медиите и, почти уверен съм, че някои от тях доведоха до по-силно въздействие към промяна, отколкото евродепутатите ни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БСП - със сигурност.

ГЕРБ вече са "бита карта", но вожда им и техните симпатизанти все още смятат, че са сила № ХИ, ХИ  :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия дадоха ли срок за колко време ще ни оправят?

От 1989 г. насам все ни оправят и най-често е "отзад".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Борисов: Досега да бях подписал и построил „Южен поток”

Аз досега да бях подписал „Южен поток” и да го бях построил, заяви председателят на ГЕРБ Бойко Борисов при откриването на предизборната кампания на партията в зала „Арена Армеец” в София.

„Кой им пречи да подпишат „Южен поток”? Какъв ГЕРБ му пречи на Станишев? Аз досега да го бях подписал и да го бях построил”, заяви Борисов.

"Експертът Орешарски направил първа заварка на „Южен поток” и сега тръбите ги няма. Остана само отдолу бетонът. Ето той ни е премиер. Този хубавец всеки ден прави копка на „Южен поток” и го подписва. Разбрах, че щели да го подписват след изборите. И листа, и молива са в тях – да го подпишат”, посочи той.

„ГЕРБ им пречел за „Белене” – идете го подпишете. Къде ви е "Хемус" на варненци? Ще бъдете провинция, докато ГЕРБ не се върне на власт”, каза още Бойко Борисов.

„Томина неделя е много важна дата. Тома неверни не е вярвал, че Господ ще възкръсне. Е, днес се е съгласил, че ще възкръсне и вече никой не се съмнявал. От днес, като гледат тази зала, им треперят мартинките и знаят, че Томина неделя е дошла”, посочи Борисов.

„От днеска имаме кауза. Да оставиш Бареков премиер… Вярно е, че много хора съм вкарал в затвора, но явно съм пропуснал. Следващия път няма да има пропуск”, подчерта Бойко Борисов.

„Искам максимално да се мобилизирате за 25-и, защото това ще бъде битка на доброто и злото и ние трябва да победим”, каза още лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов.

"Аз ви обещавам, че този ще го побеждаваме на избори, докато е лидер на БСП. Мислех да не им обърна внимание, защото не заслужават, но говорят за това, че българите не ни искали. Те вас са ви сложили втори. И след 4 години не са ви искали. Това са хора, които на бялото могат да кажат черно. От първия ден, откакто ГЕРБ дойдохме на власт, започнахме да изплащаме високите пенсии. От първия ден бе – взели решение с Министерски съвет, без да има пари в бюджета. Ето на това се казва нагъл лъжец”, заяви Борисов.

„Аз ви обещавам, че този ще го побеждаваме на избори, докато е лидер на БСП. Той е и некомпетентен, първо се уплаши да стане премиер. Орешарски е никакъв експерт, нула експерт. Когато казват, че Бойко е в бил в изолация, си представям тази зала и виждам, че не съм”, посочи Бойко Борисов.

24chasa.bg

Бойко се готви за изборна победа... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Борисов: Досега да бях подписал и построил „Южен поток”

Моля?????

Тоя не беше ли категорично против строителството на "Белене" и "Южен поток"??????? :no-no:

Но да се върнем на темата.

Според социолозите,  то първа сила ще да е ГЕРБ, но според народа и настроенията ,то тази сила ще се нарече - БСП

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля?????

Тоя не беше ли категорично против строителството на "Белене" и "Южен поток"??????? :no-no:

Но да се върнем на темата.

Според социолозите,  то първа сила ще да е ГЕРБ, но според народа и настроенията ,то тази сила ще се нарече - БСП

Когато Бойко е категоричен, това е сигурен знак, че не е категоричен ;)

И аз имам чувството, че БСП ще е първа сила, но не изключвам и изненади.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да започна от там, че съм твърдо против негласуването. Първо защото именно тези, които не гласуват после се оплакват най-много, а именно от това зависи бъдещето им и второ то се е видяло, че промяната не е в лицето на изброените по-горе, но от нашите действия на незаинтерисованост си личи и на нас колко ни пука за бъдещето на този народ. И сега някой ще каже, "ми няма за кого да се гласува, всичките са еднакви",  ами именно за това е демокрацията - не си съгласен с нещо, сядаш мислиш, работиш и постигаш целите си. Тук идва обаче друг факт, просто българина го мързи да работи и ако може всичко да му пада на готово халал да му е.Да се върна на изборите.Ясно е че и сега ще се гласува за по-малкото зло. Тези избори пряко не ни интересуват, може би защото вместо да четем жълтата преса не седнем и не прочетем какво аджеба е туй "чудовище" Европейския парламент и има ли почва то у нас? В ума на  обикновения "мрънкащ" най-често гражданин се върти една максима "има пари - управляващите са богове, трябва да се работи за тези пари - всичките не струват". В исторически план левите партии винаги са обещавали блаженство и равенство на всички - какво по-добро обещание за бедния човечец, който едвам свързва двата края? Предвид, че България е бедна страна, нормално е БСП да имат доста избератели, друг е въпроса, че през последните години избирателите по-богати не са станали, а за равенство не може и да се говори. Докато ЕНП и партиите участващи в нея са насочени повече към по-богатото население ( за това не очаквайте една Германия да гласува за ПЕС ). Впредвид какво е направил господин Станишев и компанията леви приятели, които само обещават, а на практика нищо не дават по съм склонен да подкрепя ЕНП.Съгласен съм обаче, че изненади от ПЕС може да има и той най-вече заради нарастващата безработица в ЕС и усещащото се леко обедняване в някой райони не Европа. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имам чувството, че БСП ще е първа сила, но не изключвам и изненади.

Аз пък имам чувството, че Партията ви е платила доста, за да тръбите из целия форум (сигурен съм, че не е само тук), че вярвате в идеите на Партията, че Борисов е боклук и че победата за БСП е сигурна.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въобще не ме интересува пишкомеренето на партийните централи и глупостите им как били победители. Тия сериозно ли си вярват на теориите че като са нацвъкали за "водачи на листите" всичките партийни шефове те ще донесат гласове и ще изтеглят листата нагоре? Или наистина се мислят за голямата работа и смятат че след минисър-председател следващото стъпало за развитие се казва евродепутат? Или толкова са огладнели че искат да "работят" за 30000 европейски вместо 3000 наши левчета?

Интересува ме че поради високия прагве се набутат същите козируващи безлични муцуни.вместо читави хора. От сегашните половината са ми напълно неизвестни, а уж се интересувам. И пуснах тема дали някой има спомени някой да е направил нещо за страната и народа. Май всички нямаме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък имам чувството, че Партията ви е платила доста, за да тръбите из целия форум (сигурен съм, че не е само тук), че вярвате в идеите на Партията, че Борисов е боклук и че победата за БСП е сигурна.

Публикувано изображение

Че, да ти плати Боко и на теб бе, за да тръбиш и ти неговите тъпи идей. Сума пари раздаде, че да прави протести срещу правителството. Ти къде спа???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изборите в каквато и форма да са са отдавна опорочени,едва ли някой някога ще ме навие да гласувам за еди кой си.Няма да пусна гласа си за никого.Всички са измамници.Няма бъдеще европейския съюз в сегашния си вид.Няма да гласувам-категорично.Не ме вълнуват обещанията на който и да е от кандидатите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Да започна от там, че съм твърдо против негласуването.

Гласувах на всички избори, но полза от европейските не виждам никаква. И не виждам за кого да гласувам. Ако пък все пак гласувам, ще е просто наказателен вот, например за сополите от НФСБ. Те поне не са смотани циркаджии като Бареков, приличат ми на малките сериозни комунистчета от съборите на КОМ партията, откъси от които тук-таме дават в историческите филми.С простащина и циркаджийство Бареков изгуби всяка сериозност на образа и в класацията ми по НЕхаресване надмина дори и Бойко Борисов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

незнам всички управляващи крадат и управляват по един и същи начин, но като че ли като бе ГЕРБ на власт имаше повече контакт с ЕС

Моля :) За описанието на "контакта" на ГЕРБ с ЕС, поставете предупредителен знак (18+).  А  що се отнася до контакта на ГЕРБ с Турция,  той въобще не е за публичното пространство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами то и БСП с ДПС е за 18+

все пак предпочитам да е 18+ с ЕС, а не с ДПС

Ти предпочиташ, обаче не се знае дали Б.Б. е баш път към постигане на ЕС стандарт у нас. В контекста на това, че все пак става въпрос за избори на евродепутати от "нашите" полУтици, които там на ЕС сцената уж трябва да теглят парчета от ЕС пицата, колкото могат повече в полза на своя народ(а не в полза на своите роднини и собственото си д***). Най-малкото едно е сигурно. Освен всичко друго, трябва евродепутатите ни да са високообразовани хора, които да бъдат уважавани поради това, а не да са селски бегове и циркаджии, които да са в ролята на шутове за останалите нации.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бизнесмен се жалва от Сидеров, че го ругал и ударил

06.05.2014 15:23

Публикувано изображение

Волен Сидеров ме удари по главата и тялото, защото му заявих, че няма да гласувам за "Атака", оплака се пред "24 часа" Андрей Бъчваров. Бизнесменът, който е шеф на Балканска инвестиционна консултантска агенция и председател на Българската асоциация по биомаса бил руган и обиждан от лидера на "Атака" в събота срещу неделя около 2 ч след полунощ в пиано бар "Магнито" на ул. "Г.С. Раковски" 112. 

Бъчваров бил там заедно със свой приятел. "На съседна маса бяха Волен Сидеров, Десислав Чуколов и две жени на средна възраст. Както си стояхме, без да го провокираме или да го каним,  г-н Сидеров се приближи до нашата маса и ни попита: "Момчета, вие ще гласувате ли за "Атака". При което моя приетел отговори "Не", а Сидеров го пипита: "Защо?"

"Дълга история, не ми се отговаря", отвърна му приятелят ми. Аз самият му казах, че няма да гласувам в никакъв случай. Тогава Сидеров пак попита "Защо?" Отвърнах: "Защото не ви харесвам - нито като партия, нито като политик", разказа Бъчваров. 
След около петнайсетина минути Сидеров се върнал на тяхната маса. Нарекъл ги груби и навъзпитани хора. "Нормалната ни реакция бе да го помолим да напусне масата. При, което от негова страна, започнаха реплики да се разберем като мъже, че сме торба с ла**а и т. н.", разказа още Бъчваров.

В този момент лидерът на "Атака" застанал на 10 сантиметра от лицето му, крещейки. "Първата ми реакция бе да избегна конфликта, но понеже се беше заврял в мен, го бутнах, при което той ме удари по тялото и по главата, но слабо. Нямам медицинско", обясни Бъчваров. 

В този момент се намесила охраната на заведението и бизнесменът позвънил на тел. 112. Още преди да дойде патрулът Сидеров и компанията напуснали заведението.

"Сидеров имаше неестествено широки черни зеници и особено неадекватно поведение", твърди бизнесменът. В понеделник той подал жалба в Първо РПУ.

От полицията потвърдиха за жалбата и казаха, че в момента изясняват фактите. 

Опитите на "24 часа" да се свърже с Волен Сидеров или с пресаташето на "Атака" Миглена Александрова засега са безуспешни. И двамата не отговарят на телефоните си.

Очаквайте подробности

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4067448

Без коментар!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

[

Без коментар!

То няма и нужда от коментар - да беше нещо ново , разбирам , а то-Сидеров

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но новината вече била публикувана по-рано.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тоя си мисли че ще оправи света

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бъчвата не е някакъв случаен човек

Андрей Бъчваров е управител на консултанската компания BICA, която участва във Фонд за инвестиции във възобновяеми енергийни източници(ВЕИ) на ЧЕЗ Груп

. Колко невинно му е пуснато името в статията, все едно Болен се е чукнал с някой селянин от Бъта. Настъпени интереси за десетки и стотици милиони са това. На "зелената" енергийна мафия в картел с енергоразпределителните дружества, в случая специално става въпрос за храненик на ЧЕЗ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тоя си мисли че ще оправи света

И какво да стои и да си мълчи защото няма да оправи нищо?Типично поведение :angry22:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...