Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

StekoSS

Търся Race игра която може да се играе Multiplayer

Препоръчан отговор

Здравейте,кажете Race игра която може да се играе Multiplayer  :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

DIRT 3 

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Need For Speed World 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

DIRT 3 

Публикувано изображение

Ще я пробвам ;)

Need For Speed World 

Имам проблем преди инсталирането , и не ми дава да я инсталирам 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще я пробвам ;)

Силно препоръчвам ! Сигурен съм, че ще ти хареса, след като си любител на такъв тип игри. Като я пробваш дай мнение :-)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Силно препоръчвам ! Сигурен съм, че ще ти хареса, след като си любител на такъв тип игри. Като я пробваш дай мнение :-)  

гледах Gameplay клипове и изглежда добра , инсталирам я , пробвам я и ще пиша 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще я пробвам ;)

Имам проблем преди инсталирането , и не ми дава да я инсталирам 

Ами не е скъпа ако си я купиш. Ти и да я инсталираш пиратска, едва ли ще може да играеш онлайн. А DIRT 3  е стара игра и за последно като я играх, нямаше много хора онлайн. Препоръчвам ти GRID 2  от STEAM,  при която почти винаги има хора с които да играеш. Изчакай някоя промоция и си я купи. За последно мисля цената бе паднала до 15 лева. Друго което може да пробваш онлайн, е DIRT Showdown. Лично на мен много ми харесва, защото е опростена и почти винаги човек се кефи като играе офлайн. Онлайн е по-така работата, щото играеш с други, но пък офлайн си е върха. Ако има игра, при която да се кефя на глас, то това е точно DIRT Showdown. Може да пробваш и симулаторите Race07  и Race Room. При първата се намират тук таме хора, а втората е по-скоро задочна надпревара за време. 

ПП: Сега погледнах цените:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не е скъпа ако си я купиш. Ти и да я инсталираш пиратска, едва ли ще може да играеш онлайн. А DIRT 3  е стара игра и за последно като я играх, нямаше много хора онлайн. Препоръчвам ти GRID 2  от STEAM,  при която почти винаги има хора с които да играеш. Изчакай някоя промоция и си я купи. За последно мисля цената бе паднала до 15 лева. Друго което може да пробваш онлайн, е DIRT Showdown. Лично на мен много ми харесва, защото е опростена и почти винаги човек се кефи като играе офлайн. Онлайн е по-така работата, щото играеш с други, но пък офлайн си е върха. Ако има игра, при която да се кефя на глас, то това е точно DIRT Showdown. Може да пробваш и симулаторите Race07  и Race Room. При първата се намират тук таме хора, а втората е по-скоро задочна надпревара за време. 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Kaто цяло Dirt 3 адски много ми хареса , ся ще си я цъкам , и наистина не е скъпа  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изобщо всички игри на Codemasters  са направени добре. Лично за мен те са с отлична графика и вървят много добре с включена вертикална синхронизация, ако настроиш картината както трябва за наличната видеокарта и процесор.  F1_2013  също има онлайн, но пък за да се играе, трябва да се дадат и повечко парички, че още е сравнително нова игра. Бяха я пуснали един уикенд свободно в Steam  и ми хареса. Само чакам някое по-голямо намаление, че отдавна се каня да купя някоя оригинална F1.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

гледах Gameplay клипове и изглежда добра , инсталирам я , пробвам я и ще пиша 

ако искаш да ти я дам дърт 3 в стеам безплатно ми пиши ;)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Мога да поспоря за това, че няма хора да трябва да чакаш 1-2 минути но не мисля че е проблем ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

DIRT 3  я няма в STEAM! В STEAM  може да си купиш DIRT Showdown GRID 2, F1_2010, 11, 12, 13, Но не и DIRT 2, 3. DIRT Showdown  ако се купи от емаг, има ключ и за Steam  така, че няма да се налага всеки път да се поставя диск в DVD  устройството за да тръгне играта, както е с DIRT 3.

Всъщност, предполагам ще му предложиш крак, което е много глупаво. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

DIRT 3  я няма в STEAM! В STEAM  може да си купиш DIRT Showdown GRID 2, F1_2010, 11, 12, 13, Но не и DIRT 2, 3. DIRT Showdown  ако се купи от емаг, има ключ и за Steam  така, че няма да се налага всеки път да се поставя диск в DVD  устройството за да тръгне играта, както е с DIRT 3.

Всъщност, предполагам ще му предложиш крак, което е много глупаво. 

ЛОЛ Аз с кракове не се занимавам ! по добре да дам 2-5 лв за игра от колкото да си изтегля "безплатно" някой биткоин миньор..нали за сутрешното си кафе давам повече ;) а иначе исках да му дам ключ в стийм ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЛОЛ Аз с кракове не се занимавам ! по добре да дам 2-5 лв за игра от колкото да си изтегля "безплатно" някой биткоин миньор..нали за сутрешното си кафе давам повече ;) а иначе исках да му дам ключ в стийм ;)

Е няма ключ за DIRT 3! Хайде дай ми линк към сайт, където може да се купи такъв ключ легално. Може би бъркаш Steam  с Microsoft Games for Windows. Или пък да му дадеш парички безплатно? Срещнах такива нещица в мрежата, но определено има голяма опсност от гадинки. Никой току така не дава пари, за да си купиш играта и различните допълнения към нея. Не мислиш ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е няма ключ за DIRT 3! Хайде дай ми линк към сайт, където може да се купи такъв ключ легално. Може би бъркаш Steam  с Microsoft Games for Windows. Или пък да му дадеш парички безплатно? Срещнах такива нещица в мрежата, но определено има голяма опсност от гадинки. Никой току така не дава пари, за да си купиш играта и различните допълнения към нея. Не мислиш ли?

Има  програма която се казва AMD Gaming Evolved Тази програма е на АМД и едва ли ще има вируси там като играеш трупаш точки и с тия точки може да участваш в томболи или директно да си купиш игра в томбулата ако спечелиш имаш избор м/у 4 игри например аз спечелих 3 пъти 1-днъж  си избрах дърт 3 а 2-ия път слеепинг догс ако той иска може да му дам дърт 3 като си избера тази игра ако н е ми вярваш че в стеам има дърт 3 виж ! http://prikachi.com/images.php?images/555/7295555W.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има  програма която се казва AMD Gaming Evolved Тази програма е на АМД и едва ли ще има вируси там като играеш трупаш точки и с тия точки може да участваш в томболи или директно да си купиш игра в томбулата ако спечелиш имаш избор м/у 4 игри например аз спечелих 3 пъти 1-днъж  си избрах дърт 3 а 2-ия път слеепинг догс ако той иска може да му дам дърт 3 като си избера тази игра ако н е ми вярваш че в стеам има дърт 3 виж ! http://prikachi.com/images.php?images/555/7295555W.png

Няма DIRT 3  и аз се опитах да ти обясня защо. Иначе и аз имам:

Публикувано изображение

Виждаш ли какво пише там? Тая версия не е налична в Steam. Тя се играе онлайн не чрез STEAM,  а чрез Microsoft games for windows. Играта може да се купи чрез Microsoft points, които се купуват с пари или чрез хак, че и такива нещица срещнах в Youtube,  за които и говоря по-горе. Обаче аз не се навивам да си инсталирам разни генератори на точки, защото никой не дава нищо без пари, колкото и примамливо да изглежда. А ето какво покзва търсачката, пишейки DIRT  в нея:

Публикувано изображение

Както виждаш, само Showdown  се появява. Но нея може и от емаг да я поръчаш сега. Ще ти дойде с ключ за STEAM.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

п

Няма DIRT 3  и аз се опитах да ти обясня защо. Иначе и аз имам:

Публикувано изображение

Виждаш ли какво пише там? Тая версия не е налична в Steam. Тя се играе онлайн не чрез STEAM,  а чрез Microsoft games for windows. Играта може да се купи чрез Microsoft points, които се купуват с пари или чрез хак, че и такива нещица срещнах в Youtube,  за които и говоря по-горе. Обаче аз не се навивам да си инсталирам разни генератори на точки, защото никой не дава нищо без пари, колкото и примамливо да изглежда. А ето какво покзва търсачката, пишейки DIRT  в нея:

Публикувано изображение

Както виждаш, само Showdown  се появява. Но нея може и от емаг да я поръчаш сега. Ще ти дойде с ключ за STEAM.

Да Пуснах тема за програмата ако се интересуваш погледни ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,кажете Race игра която може да се играе Multiplayer  :rolleyes:

Радвам се, че ти хареса :-)

Жив и здрав !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...