Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Garen

Програма за печелене на БЕЗПЛАТНИ игри !

Препоръчан отговор

Здравейте приятели !

Днес ще ви разкажа за една програма, от която може да спечелите много популярни игри като Titanfall за БЕЗПАРИ

Програмата е на АМД и тя се казва AMD Gaming Evolved  или прякора му RAPTR и ето от къде може да го изтеглите http://sites.amd.com/us/game/downloads/Pages/raptr.aspx

Сега да ви разкажа за програмата

Валутата там се казва RP с тях се купува всичко там. Тя може да се спечели по много начини.

Най-простите начини са докато играете игра за 1 час игра ви дава 40 RP или като си добавяте приятел ви дава + 10 RP  има още много начини но тях вие ще трябва сам да си ги откриете ;)

Сега да ви кажа какви продукти за купуване има

Игрите всеки месец се сменят те започват от 5000 RP до 25 000 RP някой от тях са дърт 3, Sleeping dogs, Deus Ex, TitanFall, Battlefield 4, Theif и още много други. Но има и по-лесен начин да си ги купите а това е чрез томболите.

Томболите са 3 вида 

1 - Всекидневно което се казва Bronze печелившите се теглят всяка вечер в 00:00 и има 50 победителя от него може да си избереш 1 игра из между 4 и всеки ден участват около 7 000 души и билета за участие струва 50 RP

2 - Всяка седмица по 2 игри из между 6 и тя се казва Silver която се тегли в неделя в 00:00 и има 75 победителя билета за участие струва 100 RP

3 - Това е най голямата томбола която се казва Gold от нея може  всеки месец да спечелите по 3 игри които са от най-голяма класа като Battlefield 4, Theif, COD Ghost, TitanFall билета там струва 200 RP и има по 100 победителя всеки месец и томболата се тегли в края не всеки месец в 00:00

От тази програма имате реален шанс да спечелите аз спечелих 3 пъти от Bronze и си взех 3 игри :3 а най-хубавото е, че АМД няма как да спечелят от тази програма защото няма място за Donate за RP  :)

Пожелавам късмет на всички участници  ;)

Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това добре, но ние спорихме за друго - дали DIRT 3  се продава в STEAM  или не. А тя не се продава. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това добре, но ние спорихме за друго - дали DIRT 3  се продава в STEAM  или не. А тя не се продава. 

Добре лол аз бях му казал, че ще му дам ключ за стеам .. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко редакция, че има непознати термини. Пример: "БЕЗПАРИ". Безплатен обяд няма. Кой знае дали клиента всъщност не използува компа да смята "коини" на някой хитрец. Или да прави пасивно проучване на пазарните навици на ЗКУ-то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко редакция, че има непознати термини. Пример: "БЕЗПАРИ". Безплатен обяд няма. Кой знае дали клиента всъщност не използува компа да смята "коини" на някой хитрец. Или да прави пасивно проучване на пазарните навици на ЗКУ-то.

Едва ли АМД биха рискували с репутацията си като сложат биткоин моньор а и не натоварва процесора или видеото ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако този AMD Gaming Evolved не става за интелски конфигурации или има реклами в него, а днешно време във всичко безплатно има реклами, то АМД има от какво да спечелят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако този AMD Gaming Evolved не става за интелски конфигурации или има реклами в него, а днешно време във всичко безплатно има реклами, то АМД има от какво да спечелят.

Става и на интел 1 приятел има интелска конфигурация и спечели веднъж :Р

Не знам от какво печелят, но е яко  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава ще е от реклама.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти да не правя нова тема искам да попитам тук да споделя проблема си и има ли начин да се оправи.Когато дадена игра не ми се разпознава от самият Raptr нали отивам Manual да си я разпознавам от папката и , но когато натисна вече да търся папката на играта и цялата програма спира и това е , няма ли начин да го оправя ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти да не правя нова тема искам да попитам тук да споделя проблема си и има ли начин да се оправи.Когато дадена игра не ми се разпознава от самият Raptr нали отивам Manual да си я разпознавам от папката и , но когато натисна вече да търся папката на играта и цялата програма спира и това е , няма ли начин да го оправя ? 

не знам може би е бъг все пак програмата е бета все още ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвал съм я програмата и точно това прави.Не само събира информация за хардуера и софтуера ви ами и игрите които играете на какви настройки са.Програмата изисква постоянен достъп до интернет (ясно е защо).А това с "извикай още хора и шанса ти се увеличава" е копирано от сайтовете с рекламите където си търсиш и реферали,но там поне има реална печалба докато тука НЯМА .Предпочитам да се заразя с троянец от колкото да сложа пак това "Potentially Unwanted Programs"

Steam правят същото http://store.steampowered.com/hwsurvey и софтуерно http://store.steampowered.com/stats/?l=bulgarian

Също така ви дават 90 игри безплатно http://store.steampowered.com/genre/Free%20to%20Play/  като не е нужно да каните никой за да участвате в томбола.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвал съм я програмата и точно това прави.Не само събира информация за хардуера и софтуера ви ами и игрите които играете на какви настройки са.Програмата изисква постоянен достъп до интернет (ясно е защо).А това с "извикай още хора и шанса ти се увеличава" е копирано от сайтовете с рекламите където си търсиш и реферали,но там поне има реална печалба докато тука НЯМА .Предпочитам да се заразя с троянец от колкото да сложа пак това "Potentially Unwanted Programs"

Steam правят същото http://store.steampowered.com/hwsurvey и софтуерно http://store.steampowered.com/stats/?l=bulgarian

Също така ви дават 90 игри безплатно http://store.steampowered.com/genre/Free%20to%20Play/  като не е нужно да каните никой за да участвате в томбола.

аз не съм канил никого тези игри в стийм са Free to play  а в АМД са с пари и те печелят от реклами например ако си изтеглип ЛоЛ Ти дава 100 Рп и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз не съм канил никого тези игри в стийм са Free to play  а в АМД са с пари и те печелят от реклами например ако си изтеглип ЛоЛ Ти дава 100 Рп и т.н.

А в случая, на линка в който каниш, каква изгода имаш, щото след като се засягаш по този начин, явно печелиш някак от поканени, влезли през даден от теб линк. Нещо като invite линковете на повечето Free to play  игри...В които се печели обикновено някаква виртуална валута, диаманти, желъдчета, премиум пакет, etc. Дали в твоя случай не ти се плаща нещо като на ммм... глашатай? Реални пари?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А в случая, на линка в който каниш, каква изгода имаш, щото след като се засягаш по този начин, явно печелиш някак от поканени, влезли през даден от теб линк. Нещо като invite линковете на повечето Free to play  игри...В които се печели обикновено някаква виртуална валута, диаманти, желъдчета, премиум пакет, etc. Дали в твоя случай не ти се плаща нещо като на ммм... глашатай? Реални пари?

Не не печеля нищо дори и виртуална валута

Защо винаги в България като направиш нещо добро хората си мислят, че иска да те прецака или иска той да намаже ?

Тази тема я пуснах защото спорих с Кико по една тема но няма значение

Едва ли АМД биха давали пари на 15 годишно момче за да им прави реклами просто исках да ви уведомя за тази програма ;) аз не печеля НИЩО ОТ ТОВА ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На кой свят живееш? Още ли играеш каратеката на Правец 82? Я ми дай пример за съвременна игра, която да не те обвързва с нищо. Вземи един Far Cry3. Ти не може да го играеш без uplay,  както и всяка игра на Ubisoft. Вземи Codemasters. Една част от игрите им са обвързани със STEAM,  друга с Games for Windows Live.  Или да вземем едно фалирало студио, което в момента разработва една готина игра ММО - Survarium. Ами те те питат, дали искаш да им даваш информация за хардуера си, за да си водят статистика и да подобряват играта. Никой уважаващ себе си разработчкик няма да те остави просто да си теглиш играта му от Замунда, без и за него да остане нещичко. Естествено, че и от Замунда няма да те оставят ей така да си сучиш от тях. Както и разните му групички, дето ти дават да играеш уж безплатно. Няма нищо безплатно, дори и в тоя сайт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тука има някаква уловка или нещо гнило, но....  :get out::magnifier:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тука има някаква уловка или нещо гнило, но....  :get out::magnifier:

И каква е уловката ?  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма уловка просто минусите са много повече от това някой да спечели ключ за Battlefield 4 които АМД го дават в всяка кутия с нова видеокарта от новото поколение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...