Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

xristo76

Ctrl спира звука на Windows

Препоръчан отговор

Проблемът ми е, че когато натисна Ctrl (контрол) бутона, звукът на Windows преминава на Mute. Ползвам Windows 8.1. Стана изведнъж докато обикалях из Youtube. Исках да копирам един текст и звукът спря. Натиснах отново Ctrl и отново тръгна. Това е супер досадно, особено ако слушам музика. Винаги като натисна копчето трябва да го натисна отново, за да пусна звука. Пробвах номера с gpedit.msc, но не проработи. Рестартирах също. Някой да има решение за този проблем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И с двата Ctrl бутона ли го прави това ?

Клавиатурата сигурно ли е, че е изправна ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И с двата Ctrl бутона ли го прави това ?

Клавиатурата сигурно ли е, че е изправна ?

Тя има само един Ctrl бутон. Сигурен съм, че е изправна. Не съм я удрял или поливал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя има само един Ctrl бутон. Сигурен съм, че е изправна. Не съм я удрял или поливал.

Коя тя ? Има ли си име ?

Провери ли в Control panel настройките за звука ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя тя ? Има ли си име ?

Провери ли в Control panel настройките за звука ?

Клавиатурата е Delux k1102u. Проблемът не е в драйверите или настройките. Просто като натисна контрол все едно съм натиснал бутона за спиране на звука на лаптоп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Клавиатурата е Delux k1102u. Проблемът не е в драйверите или настройките. Просто като натисна контрол все едно съм натиснал бутона за спиране на звука на лаптоп.

Ами нали като натиснеш бутон на клавиатурата, връзката с ОС става през драйвер и зависи от настройки.

Но щом си убеден, че не е в тях проблема...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами нали като натиснеш бутон на клавиатурата, връзката с ОС става през драйвер и зависи от настройки.

Но щом си убеден, че не е в тях проблема...

Проблемът не е в настройките на звука, това исках да кажа. Драйвери не съм инсталирал.

ЕДИТ: Инсталирах драйверите и проблемът се оправи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поука: Инсталирането на драйвърите не е мода, а необходимост...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...