Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

kotipuka01

Проблем с клавиатура HP630

Препоръчан отговор

Здравейте,

Имам следния проблем: (преди се появяваше, изчезна, сега пак се появи) Когато натоваря лаптопа си с някоя игра от сорта на Gmod, Team Fortress2 някои клавиши спират да ми работят, докато не спра играта и не изчакам 5-10 мин.

Идеи как да го оправя?

Мерси предварително  :D

P.S: Не съм много сигурен, че съм в правилната тема. (Направих и една в "Хардуер>Периферия" но там ми казаха направо да си купя отделна клавиатура...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А пробва ли да смениш клавишните комбинации на играта,ако пак не стане,значи добре са те посъветвали от хардуер отдела!

П.П.

Все пак да те посъветвам още нещо преди да си купиш нова клавиатура.

Вземи от някой приятел и пробвай с неговата клавиатура,дали ще ти прави същите номера,ако отново имаш същите проблеми възможно е Уиндоуса да се е заразил с някой бацил,тогава,твоето купуване на клавиатура става безмислено! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Хардуер-а ми казаха, че може да е от лошото охлаждане на Chipset.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Компютъра настолен ли е или е лаптоп?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Компютъра настолен ли е или е лаптоп?

Лаптоп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте с външна клавиатура дали ще имате същия проблем и пишете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, мисля че открих решение на проблема: Когато си сложа охлаждащата подложка няма никакъв проблем. Май ще трябва да си прочистя вентилатора...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да погледнем температурите:

Изтеглете SpeedFan и го инсталирайте.

• [*]
Стартирайте програмата. [*]Направете снимка на екрана и я прикачете в следващият ви пост.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чипсета му грее зверски, а се охлажда от една ламаринка точно под клавиатурата, размеква се силикона на бутоните.

Съвет от мен спри да играеш на тоя лаптоп, че скоро ще останеш без него.Вентилатора и да изчистиш, ще свали гадусите на ЦПУ-то, чипсета е с пасивно охлаждане както казах, тоя лаптоп не е за игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...