Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

fordracing

Нужно ми е мнение за ACER E1-570G

Препоръчан отговор

Здравейте,

на път съм да си купя този лаптоп

http://www.technomarket.bg/products/09133760/acer-e1-570g-33214g1tmnkk

Искам да ви помоля да ми кажете какво мислите за него (като цяло добър ли е). Не ми трябва за игри а за програми като visual studio,photoshop,adobe after effects,netbeans и за подобни. Много ще ви бъда благодарен за оказаната помощ ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми програмите ще тръгнат, но с този U- енергоспестяващ процесор не мога да гарантирам че ще вървят достатъчно добре за комфортна работа. Също така 4гб са си миминално количесто рам памет, което ще трябва да увеличите в последствие. Ако проблема е в количеството пари - да лаптопа е сравнително добър избор, но ако можете да отделите повече, то този HP 450 със сигурност е по-добър вариант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми програмите ще тръгнат, но с този U- енергоспестяващ процесор не мога да гарантирам че ще вървят достатъчно добре за комфортна работа. Също така 4гб са си миминално количесто рам памет, което ще трябва да увеличите в последствие. Ако проблема е в количеството пари - да лаптопа е сравнително добър избор, но ако можете да отделите повече, то този HP 450 със сигурност е по-добър вариант.

Това са 400+ пари отгоре бе човек. Да не гледаш задрасканата цена.

Иначе за 700 лева не е лоша машината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти лаптоп този Асер се замисли защо е толкова намален ,външните карти греят ,а тези енергоспестяващи процесори са пълна боза

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено това не е лаптопът, който ще ти свърши желаната от теб работа , както трябва.Енергоспестяващ процесор на 1.8 гхз , малко или много ще спъва въпросната нвидиа 740м. А на последният пост , да препоръчаш лаптоп само с Intel HD 4000 графика , който да се ползва за PS ,явно не си притежавал Intel HD graphics адаптер, та да видиш какво е АД.За графична обработка задължително отделена видео карта , която да ускорява хардуерно.Като цяло трябва да се насочи към доста по-силен лаптоп, а и да има повечко памет - RAM и VRAM.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се че пак ще попитам, но за съжаление не можах да взема този лаптоп. Можете ли да ми кажете дали този модел е добър и защо според вас е толкова евтин ? Благодаря ви ! :)

http://www.technomarket.bg/products/09128786/acer-v3-571g-53238g1tmaii

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се че пак ще попитам, но за съжаление не можах да взема този лаптоп. Можете ли да ми кажете дали този модел е добър и защо според вас е толкова евтин ? Благодаря ви ! :)

Цените просто падат. Идват по-нови модели и за да се продадат по-старите има свалят цените.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цените просто падат. Идват по-нови модели и за да се продадат по-старите има свалят цените.

Благодаря ти за бързия отговор. Аз питам защото ми е странно че е само online промоцията  и си мисля да не ми докарат някоя мостра ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за бързия отговор. Аз питам защото ми е странно че е само online промоцията  и си мисля да не ми докарат някоя мостра ! :)

Отиваш в магазина и гледаш какво ти продават. То си личи, когато е мостра и кога лаптопа е нов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добра е машинката и цената е добра ... само не знам как ще го гледаш в магазина ако поръчваш онлайн

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добра е машинката и цената е добра ... само не знам как ще го гледаш в магазина ако поръчваш онлайн

Благодаря ти за отговора ! И аз за това се притеснявам, да не пробутат някоя мостра ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за отговора ! И аз за това се притеснявам, да не пробутат някоя мостра ! 

Затова отиваш до магазина и си купуваш компютъра от там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На място в магазина, ама той е намален за поръчка по интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Затова отиваш до магазина и си купуваш компютъра от там.

Е Емо, нали идеята на онлайн промоцията е че е 300 кинта по- евтин ако го вземеш без да го гледаш... Той ако ще го взима за 1200, предполагам че няма да коментираме точно този лаптоп. 

Относно самият Ейсър, нека друг да потвърди, но съм почти сигурен че тая GT710 е по- слаба от вградената и само ще грее...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е Емо, нали идеята на онлайн промоцията е че е 300 кинта по- евтин ако го вземеш без да го гледаш... Той ако ще го взима за 1200, предполагам че няма да коментираме точно този лаптоп. 

Относно самият Ейсър, нека друг да потвърди, но съм почти сигурен че тая GT710 е по- слаба от вградената и само ще грее...

Това без да го гледаш, в повечето случаи "излиза през носа". Колкото то видеокартата, да ще грее. Не се съмнявай в това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се, но тая видеокарта според рейтинга си тук, е около нивото на GT630M. А аз пробвах един Acer  с GT620M  и мога да акжа, че картата е много по-добра от вградената интелска, защото тествах същите игри и с вградената. И докато примерно F1_2012  си вървеше и играеше добре със средни 40 фпс при ултра настройки със само отражения на aвомобилите на High,  то с вградената е слайдшоу и не може да се играе. Всъщност, дори при намалени до минимум  детайли получих  30 fps, а за да се играе без лаг, са необходими поне 35 минимални. И това с вградената HD4000 в i3-3110M в лаптоп Acer E1-571G.Така, че притеснения за външната видеокарта не би трябвало да има, дори да се играе игри. Разбира се, трябва да се намаляват и детайлите при по-новите, но в никакъв случай не може да се сравнява GT710М  или подобна видеокарта, с вградените в процесорите на Интел. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...