Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

stradlin

Програма за дистансионно пускане на уеб камера за РС и андроид

Препоръчан отговор

Трябва ми нещо да пускам дистанционно камерата на компа,но без да се разбира ,че работи и естествено да виждам картината.Ако има и за РС и за андроид...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ми нещо да пускам дистанционно камерата на компа,но без да се разбира ,че работи и естествено да виждам картината.Ако има и за РС и за андроид...

Не се разбира точно за какво питаш!Програма за управление на камерата,с компа ли си търсиш?Или начин за следене с камера,през някой сайт от компютър или андроид?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно ти трябва софтуер за stream.

Гугъл ще ти намери много такива - избери си

тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам от друг компютър и от андроид телефон да мога да си включвам камерата вкъщи и да я ползвам като видео наблюдение.Но ако има човек на компа той да не разбира,че камерата работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам от друг компютър и от андроид телефон да мога да си включвам камерата вкъщи и да я ползвам като видео наблюдение.Но ако има човек на компа той да не разбира,че камерата работи.

Нали ти отговорих вече.

Ако имаш светлинен индикатор на камерата, няма как да не разбере седящият на компютъра - тъй като ще му светне в очите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,благодаря ти, това и сам го направих.Попитах тук ако някой ползва нещо подобно да препоръча.А обикновенно светлинните индикатори на повечето камери могат да се изключват.п.с. идеята е,че повечето програми лато стартират се "издават" с по някое съобщение,че работят.А на мен ми трябва такава,че да НЕ се познава кога се включва.Може да има иконка в тея,но да не изплуват прозорци и съобщения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...