Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

silvanchence

Моля за съвет за лаптоп до 200 лв.

Препоръчан отговор

Здравейте!

Моля да помогнете в избора на лаптоп за родителите ми, може и втора употреба до 200 лв..

Лаптопа ще се ползва само за виждане по скайп, и когато си ходим за гледане на детски филмчета и детски песнички, добре е да има двд плеър, но и уиндоус.

Разглеждам в продавалник, има по 150-200 лв. с добри параметри.

Но какво да имам в предвид като търся?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правила за ползване на форумите

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, малката може и да не знае как да се оправи със заглавието. Бъдете добри и й пуснете аванта. Все пак й е за пръв път. За до 200лв. цена, не бих харчил за лаптоп. За да стане толкова евтин, или е антика, или е дефектирал, или батерията държи 10 минути.. При всички случай е нещо, което няма да се ползува нормално. А надеждата за нов лаптоп на такава цена :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както казаха колегите,стабилен лаптоп до 200лв Няма.Или ще е повредено нещо(батерия,клавиатура..) или няма да тръгне :D За до 200лв лаптоп -  Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Моля да помогнете в избора на лаптоп за родителите ми, може и втора употреба до 200 лв..

Лаптопа ще се ползва само за виждане по скайп, и когато си ходим за гледане на детски филмчета и детски песнички, добре е да има двд плеър, но и уиндоус.

То като ще е само за това защо не заложиш на таблет а филмчета и песнички ще си ги сваляш от youtube.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти цък тук  даже е с двуядрен процесор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти цък тук  даже е с двуядрен процесор

Работещи, но с козметични дефекти по корпуса, неработеща батерия, без адаптер

Който чете през пръсти, ще се набута ли да вземе липсите, за да може колежката все пак да използува машината?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е чудесна машина но е 240 лева

Който чете през пръсти, ще се набута ли да вземе липсите, за да може колежката все пак да използува машината?

Поне ще е от магазин и сервиз в крайна сметка за тази цена няма да се вземе кой знае какво

А ти от къде знаеш аз какво съм чел,или просто тролиш ,момичето иска лаптоп за 200 лева вие разтягате локуми :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е чудесна машина но е 240 лева

Поне ще е от магазин и сервиз в крайна сметка за тази цена няма да се вземе кой знае какво

КамераNo Camera

Не знам, но останах с впечатлението че иска да говори през Скайп. Ако е само говорене, няма да има проблем, но ако иска да е видеразговор пак се върви поне към закупуване на уеб камера...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една камера може да сложи и в чантата на лаптопа има по 15-20 лева това бял кахър ,важното е да вземе читава машина ,все пак бюджета е ограничен :)

Това има камера и е 250 лева за тези пари толкова

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда, ама вече увеличихме бюджета с 50лв или 25%. Да не говорим че в задачата се искаше и Уиндоус, а този е без. Съответно трябва да добавим още 65лв и вече избягахме от бюджета с повече от 50%. Истината е че за 200лв трудно може да се вземе дори лаптоп втора ръка. Но да се предлагат неща малко на сляпо е безотговорно. Тва са чужди пари. Ами ако подведем човека отсреща? Или то няма значение щото ние сме някъде си от другата страна на монитора...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви!

Какво мислите за това

http://olx.bg/laptop-asus-eee-1005px-10-10-incha-kalfche-i43675991

Има камера за скайп , има инсталиран windows7 starter. Office pack, skype и някои други приложения

и това

http://olx.bg/acer-aspire-one-d260---180-lv-i47720335 .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда, ама вече увеличихме бюджета с 50лв или 25%. Да не говорим че в задачата се искаше и Уиндоус, а този е без. Съответно трябва да добавим още 65лв и вече избягахме от бюджета с повече от 50%. Истината е че за 200лв трудно може да се вземе дори лаптоп втора ръка. Но да се предлагат неща малко на сляпо е безотговорно. Тва са чужди пари. Ами ако подведем човека отсреща? Или то няма значение щото ние сме някъде си от другата страна на монитора...

Кажи ми само за тези 65лв., че не те разбрах? :D

Благодаря ви!

Какво мислите за това

http://olx.bg/laptop-asus-eee-1005px-10-10-incha-kalfche-i43675991

Има камера за скайп , има инсталиран windows7 starter. Office pack, skype и някои други приложения

и това

http://olx.bg/acer-aspire-one-d260---180-lv-i47720335 .

Посъберете някакъв начален капитал, не си взимайте лаптоп 2-ра употреба!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи ми само за тези 65лв., че не те разбрах? :D

Посъберете някакъв начален капитал, не си взимайте лаптоп 2-ра употреба!

На сайта посочен от McLane предлагат лаптопа с инсталиран Windows Home срещу 65лв отгоре на цената.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...