Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Гост

Обръщение към "КАЛДАТА"

Препоръчан отговор

...А на мен нищо ми няма на тази възраст - иначе щях да бъда регистриран, с жълта книжка...

Аз имам 2-щи дам едната щот си френдче  :handshake:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно наистина причините да не разбираш не са от това, че обяснявам сложно а другото.. Лека вечер.

Тц.

Истината е, че този форум се издържа от потребителите - особено от тези, които пишат по темите.

Та тая история, че плащаш на някого сметката, няма как да мине. :tongue2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тц.

Истината е, че този форум се издържа от потребителите - особено от тези, които пишат по темите.

Та тая история, че плащаш на някого сметката, няма как да мине. :tongue2:

Точно така, и изкарва хиляди долари всеки месец. Искаш ли утре да драснем един договор набързо. Аз съм абсолютно сериозен и да се видиш и ти в пари от толкова много потребители. За контакти: https://corp.kaldata.com/kontakti/ Като подпишем официално ще публикувам и договора ни тук и да се нагушкаш и ти с парички, които да се чудиш къде да похарчиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно така, и изкарва хиляди долари всеки месец. Искаш ли утре да драснем един договор набързо. Аз съм абсолютно сериозен и да се видиш и ти в пари от толкова много потребители. За контакти: https://corp.kaldata.com/kontakti/ Като подпишем официално ще публикувам и договора ни тук и да се нагушкаш и ти с парички, които да се чудиш къде да похарчиш.

Не ми вдъхваш доверие да подписвам договори с теб. :tongue2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм бил куку?Искам да бъда различен от другите!

Ти вече вместо жени сбираш котки вкъщи Стефане!Колко жалко ако не беше тъжно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми вдъхваш доверие да подписвам договори с теб. :tongue2:

Аха, е да така е най-големите технологични гиганти подписват с нас ама на Бай Ганя не вдъхваме доверие.. Странно е как Бай Ганя е убеден, че нещо е на голям келепир от много регистрирани потребители ама, като решиш да му го дадеш тоя келепир веднага се усъмнява, че ще го измамят и келепира за който е сигурен нещо не е много сигурен. Ехх Бай Ганяяя, еххх тролове, който плюят срещу тролове... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха, е да така е най-големите технологични гиганти подписват с нас ама на Бай Ганя не вдъхваме доверие.. Странно е как Бай Ганя е убеден, че нещо е на голям келепир от много регистрирани потребители ама, като решиш да му го дадеш тоя келепир веднага се усъмнява, че ще го измамят и келепира за който е сигурен нещо не е много сигурен. Ехх Бай Ганяяя, еххх тролове, който плюят срещу тролове... 

Ако не друго, поне си забавен.

Човек да се чуди при тез гиганти, що си опрял до Бай Ганя...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не друго, поне си забавен.

Човек да се чуди при тез гиганти, що си опрял до Бай Ганя...

Аз не съм опрял до никой, и помощ не сме искали. Ти заговори за големите печалби и многото потребители във форума и решихме да ти ги споделим. Ако не си разбрал ще ти го обясня ще се постарая възможно най-просто (без комикси), че виждам, че не ти е особено лесно да го разбереш. Новинарската част на сайт издържа форума, който винаги е работил на загуба. Но ако държиш пак ти казвам винаги можем да ти прехвърлим разходите по форума и печалбата му и да бъдеш щастлив... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той Ванко да беше куко на 65 - добре, но е на 35. Представям си го на 60 . А на мен нищо ми няма на тази възраст - иначе щях да бъда регистриран, с жълта книжка.

и под хорхе 97 се подвизава

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и под хорхе 97 се подвизава

Взимайте се със Стефан! :D

Алгор откога ме позна! Първи сигурно а ти чак ся. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти уж редовно си пиеш хапчетата, но явно пак си ги спрял... Веднага си проличава...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

kaldata.com - Форуми

Това по - горе е къде стои темата... Дори това че собственика пише в нея не я прави за нито едно друго място освен "Празни приказки, спам и бира..." или там както беше наименованието на раздела.

Претендирате, че сериозни потребители не идват да пишат по техническите теми - е нали се сещате, че като видят 2-3 теми като тази отпред и ги кликнат от любопитство и се зачетат - как се карате като децата на площадката за поредното камионче, какво ще последва?!
Все още тайничко се надявам на повечето, които пишат тук невръстните им деца/внуци да са им видяли паролата за форума и да пишат несъстоятелни глупости.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така че Стефане ако си правиш генерални заключения за хората тук щот това ти е любимия форум и приемаш всичко за чиста монета, жалко.Във виртуала има много заблуди.Не ми казвай че се влюби в рускинята преди да си я видял наживо. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стефан /Потребител 65/ като беше модератор Калин му казал да търси потребители! И той кат се юрнал му набавил над 100 човека! Стефане ти да не си викач бре? И след време Калине хората ме питат защо не съм модератор и незнам какво да им отговоря! О не немога ще умра!

Това истина ли е, Стефане? :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стефан /Потребител 65/ като беше модератор Калин му казал да търси потребители! И той кат се юрнал му набавил над 100 човека! Стефане ти да не си викач бре? И след време Калине хората ме питат защо не съм модератор и незнам какво да им отговоря! О не немога ще умра!

Моля те, пий си по-редовно хапчетата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Аз най учтиво моля някой от модераторите да вземе елементарни мерки за доброто общуване във форума, особено в тази тема. Този вчера беше адекватен от това което забелязах, но явно сегиз -тогиз нещо го прихваща.

Това истина ли е, Стефане? :rolleyes:

Ами питай Ванко. Той явно си е наумил че ми е секретар и е упълномощен да отговаря от мое име.Не го знам какво му има на момчето, но със здравето нещо не е наред! Поне аз така забелязвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз най учтиво моля някой от модераторите да вземе елементарни мерки за доброто общуване във форума, особено в тази тема. Този вчера беше адекватен от това което забелязах, но явно сегиз -тогиз нещо го прихваща.

Ами питай Ванко. Той явно си е наумил че ми е секретар и е упълномощен да отговаря от мое име.Не го знам какво му има на момчето, но със здравето нещо не е наред! Поне аз така забелязвам.

Защо да взема "мерки за доброто общуване във форума, особено в тази тема" ?

Защото в нея не ме наричаш каруцар ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Кен! Нали те помолих да спреш? Можеш ли да го направиш? Искаш ли да се махна от форума? Същият въпрос е и към Ryde Boj, който щом види че пишеш нещо за мен ти поставя плюса.Двамата вече няколко пъти ми задавате въпроса"Нали щеше да напускаш форума? Защо още си тук ? Вие ли сте ме поканили в този форум? Защото когато съм направил регистрация не сте знаели още, че Калдата съществува? 

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искаш ли да се махна от форума? Същият въпрос е и към Ryde Boj, който щом види че пишеш нещо за мен ти поставя плюса.

Щом питаш, да ти кажа. Искам да спреш да обиждаш и ругаеш съфорумците, защото са написали нещо, което не ти изнася. Искам да си спомниш, че форумът е място за взаимопомощ и споделяне на информация, а не да изливаме в него разни неща, на които мястото им е в тоалетната чиния.

С постовете си Ken ти показва как се чувстват другите, когато почнеш да бълваш простотии срещу тях. Затова му слагам един "Like". Това е мое право, и няма да ми държиш сметка как го упражнявам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кен! Нали те помолих да спреш? Можеш ли да го направиш? Искаш ли да се махна от форума? Същият въпрос е и към Ryde Boj, който щом види че пишеш нещо за мен ти поставя плюса.Двамата вече няколко пъти ми задавате въпроса"Нали щеше да напускаш форума? Защо още си тук ? Вие ли сте ме поканили в този форум? Защото когато съм направил регистрация не сте знаели още, че Калдата съществува? 

Не си ме молил. Опита се да ми забраниш категорично.

Нали се сещаш, че мога да ти отговарям в същия стил, като теб ?

Кой си ти, че да нареждаш кой какво и кога да пише ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Същият въпрос е и към Ryde Boj, който щом види че пишеш нещо за мен ти поставя плюса.

То хората добре са казали "Храни куче да те лае".

Едно време като беше модератор и го поощряваше да си отваря сергията във форума, по друг начин се държеше с тебе. Сега обаче явно е почнал друга песен да пее. :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ЛС за вашите глупости... Така оспамвате всички теми :huh: Карате се като 5 годишни..Пишете си на лично съобщение като имате проблеми помежду си  що пишете в тая тема и само спамите вашите тъпи простотии? Ама то не е само в тази, а и в други теми.Модераторите няма ли да се намесят вече и да мирясате ... Спрете се вече ... 

Редактирано от Deco^^ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво бат Стефко.Вярно помагат момчетата.Ицето Тонев и другите.Верно изтървах си нервите,но ме беше налазил вирус който не ми позволяваше да пиша в раздела за вирусите.Това естествено не ме оправдава.Затова си получих и предупреждението.Още веднъж-Ице извинявай бате,ще ме прощаваш.Постоянно научавам много нови неща от сайта.Само глупака си мисли че знае всичко,умният знае че нищо не знае.Продължавайте напред екипа,без да е нужно да суркате шорти по ринга.:).Дерзайте.С вас съм и аз.

Редактирано от _nib_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво бат Стефко.Вярно помагат момчетата.Ицето Тонев и другите.Верно изтървах си нервите,но ме беше налазил вирус който не ми позволяваше да пиша в раздела за вирусите.Това естествено не ме оправдава.Затова си получих и предупреждението.Още веднъж-Ице извинявай бате,ще ме прощаваш.Постоянно научавам много нови неща от сайта.Само глупака си мисли че знае всичко,умният знае че нищо не знае.Продължавайте напред екипа,без да е нужно да суркате шорти по ринга.:).Дерзайте.С вас съм и аз.

Това пък к'во общо има с темата?!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стефчо, категорично не съм съгласен с решението ти! Определено ще липсваш много на всички в този форум!

Определям, обаче решението ти за импулсивно и емоционално.Най-вероятно е взето под влияние на огорчение, някой явно те е обидил с отношение!

Мисля, че грешиш защото ти си единственият, който ще страда...казвам ти го от личен опит, тъй като и аз съм взимал подобни решения, но след това много бързо разбирам, че да се махна не е разрешение на проблема и от цялата работа губещия съм аз! Надявам се да преосмислиш решението си!!! Остави малко да се поуталожат емоциите, изпитай сърцето си, помисли си и тогава реши.Прибърза малко! Тия форуми омайват и човек се привързва, като към жената на сърцето си...имаш чувството, че форумът сякаш се е сраснал с теб.Става ти, като част от живота.

А дали не е любов...хм(жена имам предвид)?!:( Ако е така те разбирам.В такъв случай това нещо не се лекува...просто го изрязваш, като тумор от себе си.

Ако е жена просто кажи... набързо ще сформирам една петиция във форума да изгоним нея ха ха.:D

Недей!!! Решението ти е взето под състояние на афект.Просто помисли на колко хора  можеш да бъдеш полезен тук...само заради това си струва хубаво да си помислиш! А коментарите в темата ти показват, че си човек, който е ценен и уважаван тук.

П.С.

Ухх щях да забравя .. специални поздрави от Mell !:)

Редактирано от C.O.M.O.D.O (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...