Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Blue_Hulk

Оригинална батерия за nokia 5800xm

Препоръчан отговор

Здравейте! Търся оригинална батерия за въпросния апарат.Надявам се, че все още се продават батерии за този модел. Реших да рискувам, като поръчам оригинална батерия и се надявам ако наистина поръчам оригинална батерия, то телефона да се използва отново.Прочетох, че след около 1,5-2 години работа на батерията, то тя изведнъж губи ефективността си и трябва отново да си купим батерия (на всеки 2 години) ако искаме да използваме пълноценно телефоните си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с такъв телефон и си поръчах от Ebay и бива.

Наистина ли? Посочи ми линк към ибей ако не е проблем и кажи наистина ли телефона ти издържа няколко часа с постоянно бъркане, а не като при мен бъркам 30 мин и изведнъж пада цялата батерия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не съм засичал колко точно ми държи батерията, но е прилично. А и цената, на която пристига от чужбина е добра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не съм засичал колко точно ми държи батерията, но е прилично. А и цената, на която пристига от чужбина е добра.

как да разбера дали батерията е оригинална и от английския ибей ли поръчваш, освен това доставката колко струва...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук не знам до колко може да говорим за оригиналност. Шипингът обикновенно е без пари, но към всяка оферта си има описано има ли няма ли шипинг, доставя ли се до България и така.

Аз лично пазарувам от обикновенния си Ebay,а не от .co.uk Или както е там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си купих батерия за моята Nokia от http://zagsm.net . Не знам какви са цените в ebay но според мен е прекалено голяма занимавка, губене на време и риск. Друго си е да го поръчаш от България, да говориш с българи и да плащаш с наложен платеж. А и 25лв за нова батерия за Нокиа 5800 си е доста изгодно по мое мнение. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си купих батерия за моята Nokia от http://zagsm.net . Не знам какви са цените в ebay но според мен е прекалено голяма занимавка, губене на време и риск. Друго си е да го поръчаш от България, да говориш с българи и да плащаш с наложен платеж. А и 25лв за нова батерия за Нокиа 5800 си е доста изгодно по мое мнение. 

Здравей!И след като си си купил оригинална батерия за nokia 5800XM, дали забелязваш някакво подобрение тоест телефона ти дали издържа няколко часа с постоянно човъркане?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами зависи какво разбираш под постоянно човъркане. Но аз телефона го ползвам много: имам 3 сетнати имейла които постоянно се синхронизират през Wi-Fi или 3G, ползвам навигация почти всеки ден и постоянно слушам музика през Bluetooth в колата и с новата батерия ми държи около 2 дена (2 дена и половина) а разликата със старата батерия е огромна защото нея я бях докарал до ниво 4 часа  :) . Ето и конкретно какво си взех: http://zagsm.net/-originalni-baterii-za-nokia/1366--originalna-bateria-za-nokia-5800-xpress-music-bl-5j.html. А сега видях че в същия онлайн магазин има и неоригинални батерии (явно) защото пише само "висококачествена": http://zagsm.net/-baterii-za-nokia-/2148-visokokachestvena-bateria-za-nokia-5800-xpress-music-bl-5j.html. От тук си правя извода че първия линк е към наистина оригинална батерия. Хубаво е, че са ги разделили така да си знае човек кое е оригинално и кое просто евтино :D Аз съм много доволен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз бях пред същата дилема... само че ми трябваше bl-5c, понеже оригиналните са скъпи, а не ми се рискуваше, си взех съвместима, но маркова за 20лв от ибей  марка pisen. други качествени батерии за които съм чел са japod. батерии под 5-6$ са пълни боклуци, а gold battery са върха на боклуците (пак по форуми съм чел, пък и технически няма как да има батерии с такива параметри) има и ментаци на които е залепен стикер от оригинална използвана батерия. голяма е вероятността да си вземеш менте на оригинал, за това е по добре маркова китайска... ако ще вземаш оригинална - от официален сервиз на нокия за 35++ лв...

п.с. на zagsm.bg батериите на тия цени просто няма как да са оригинални или ако са с малък капацитет (който никъде не е оказан)

примерно за нокия c2-01 батерията е BL-5C и я има с капацитет от 600mah до 1020mah и на логото на нокия има 2 серийни номера (и по спомени трябваше да се изтрие покритието за да се видят - като на билет за тото печалба)...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз бях пред същата дилема... само че ми трябваше bl-5c, понеже оригиналните са скъпи, а не ми се рискуваше, си взех съвместима, но маркова за 20лв от ибей  марка pisen. други качествени батерии за които съм чел са japod. батерии под 5-6$ са пълни боклуци, а gold battery са върха на боклуците (пак по форуми съм чел, пък и технически няма как да има батерии с такива параметри) има и ментаци на които е залепен стикер от оригинална използвана батерия. голяма е вероятността да си вземеш менте на оригинал, за това е по добре маркова китайска... ако ще вземаш оригинална - от официален сервиз на нокия за 35++ лв...

п.с. на zagsm.bg батериите на тия цени просто няма как да са оригинални или ако са с малък капацитет (който никъде не е оказан)

примерно за нокия c2-01 батерията е BL-5C и я има с капацитет от 600mah до 1020mah и на логото на нокия има 2 серийни номера (и по спомени трябваше да се изтрие покритието за да се видят - като на билет за тото печалба)...

Значи батериите от магазина "zagsm" са съмнителни?Би ли ми посочил някакъв магазин или направо линк към оригиналната батерия, която би ми свършила работа.Мерси предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...