Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Бум

Какво мислите за този лаптоп ?

Препоръчан отговор

Здравейте, какво мислите за този лаптоп ? 

Производител: ASUS   Серия: X550VB   Тип на продукта: Лаптоп   Процесор: Двуядрен Intel Core i3-3110M (2.40 GHz, 3 MB cache)   Памет:
 4 GB DDR3 1600 MHz Публикувано изображение
 8 GB DDR3 1600 MHz (+ 69 лв)
  Видео карта: NVIDIA GeForce GT 740M - 2 GB DDR3   Твърд диск: 1 TB SATA 5400 rpm   Дисплей: 15,6" (39.62cm) HD (1366x768) матов дисплей с LED подсветка   Камера: Вградена HD уеб-камера с микрофон   Аудио: Вградени стерео колонки SonicMaster Lite Technology   Оптично устройство: DVD Super Multi   LAN: 10/100/1000 Mbps   Безжичен LAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n   Интерфейси:
  • [*]VGA port/Mini D-sub 15-pin [*]3.5 mm комбо жак за микрофон и слушалки [*]1 x USB 3.0 
Публикувано изображение [*]2 x USB 2.0 [*]RJ-45 (вход за LAN кабел) [*]HDMI порт Публикувано изображение

Четец за карти: 3-in-1 Card Reader   Екстри: Bluetooth 4.0   Операционна система:

Free DOS
 Windows 7 Home Premium 64bit на Български/Английски (+ 189 лв)
  Батерия: 4-клетъчна, литиево-йонна батерия, 2950 mAh   Тегло: 2.3 кг   Размери: 38 x 25.1 x 2.48 - 3.17 cm

Доволен съм от ASUS, като цяло.Лаптопа е с цена 899лв. Какво друго, което знаете, че е добра машина бихте ми препоръчали на тази цена с минимални характеристика, като на този, който съм показал ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Офис пакет, интернет активно сърфиране, гледане на HD телевизия, филми и клипчета.

Целта е да издържи колкото се може по-дълго с годините.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HP ProBook 4540s

Lenovo ThinkPad Edge E 530c

Не ти трябва лаптоп с външно видео щом ще е за нет ,филми и музика

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами за тази цена, ако ми се предлага с външно видео по-добре ли е или по-добре с вградено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами за тази цена, ако ми се предлага с външно видео по-добре ли е или по-добре с вградено.

Външното видео грее и не рядко е проблем ,щом няма да ползваш тежки приложения вграденото ще ти върши работа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С вградено видео FULL HD клипове ще вървят ли нормално и също така между за Lenovo - имал съм , не ми харесва дизайна и изработката е много лабава, трябва ми нещо, което да изглежда що годе добре и да е здраво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще вървят ,какво Леново си имал?Щото аз имам Т61 ,от кой модел не си доволен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С вградено видео FULL HD клипове ще вървят ли нормално и също така между за Lenovo - имал съм , не ми харесва дизайна и изработката е много лабава, трябва ми нещо, което да изглежда що годе добре и да е здраво.

1. Да

2. ако ще се гледат на екран с резолюция 1366Х768 т.е. този на лаптопа, няма реален смисъл да се запускат на FULL HD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Външното видео не грее просто защото е външно, а ако се натоварва (с игри)! Първият препоръчам лаптоп от МcLane е с много качествена изработка, но вграденото му видео е старичко и ако се търси нещо с вградено видео, то поне нека се вземе нещо с HD Graphics 4600, т.е. Haswell поколение и i3 процесор. Например Hp Probook 450. Разбира се 8 гб рам памет биха били по-добре от 4гб, защото споделеното видео взема от рам-та.

Всъщност вашият избор ASUS Серия: X550VB ще свърши отлична работа за посочените цели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...