Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам HD Ready телевизор сходен модел с този https://www.technomarket.bg/products/09126936/neo-led-32165-dl и лаптоп с i3 процесор и видео към него intel HD 4000. Проблемът ми е, че като вържа 2-те устройства и не ми дава за избор резолюцията на телевизора, която е 1366 х 768, а ми дава за избор по-големи резолюции и ми реже част от картината. Когато се вържа с VGA кабел нямам такъв проблем, но с цифровия ми прави ядове.

Някой, ако има адекватен отговор ще съм му доста благодарен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.Двете устройства се вързват ,като са изключени.

2.Смени кабела/пробвай с друг кабел.

3.Намери опцията за скалирането.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със кабел HDMI към HDMI ли осъществявате свързването.

Поиграйте си с настройките (панела) на видео картата. (херците и резолюцията). Често пъти там е "разковничето".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със кабел HDMI към HDMI ли осъществявате свързването.

Поиграйте си с настройките (панела) на видео картата. (херците и резолюцията). Често пъти там е "разковничето".

Да с 2 HDMI-a. Нямам вариант за промяна на подходяща резолюция. Херците са си 60 и всичко друго си е, както трябва. И преди съм връзвал лаптоп към телевизор HD ready и по цифров път пак ми е правило този проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да с 2 HDMI-a. Нямам вариант за промяна на подходяща резолюция. Херците са си 60 и всичко друго си е, както трябва. И преди съм връзвал лаптоп към телевизор HD ready и по цифров път пак ми е правило този проблем.

Първо ще се съобразиш с видео картата,която имаш! ;)

Ако видео картата не ти поддържа резолюцията на телевизора тогава за какво говорим! ;)

Не би следвало да имаш проблем принципно с тази видео карта!

Само не рабрах дали свързваш само лаптопа с телевизора,или и още нещо?!

Запомни винаги свързването с кабела става при изключен компютър!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледнете, хубаво, ако трябва сменете на 50 Hz (честотата на опресняване).

Както и scaling-a (както колегата по горе, Ви подсети)

Ако сте с Windows 7, вижте и това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...