Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

stoian32

Какво значи тази грешка

Препоръчан отговор

Пичове не мога да отворя повечето програми и игри от компа ми пише ми ''The application was unable to start currectly (0xc0150004).Click OK to close application.Може ли нещо да се направи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За каква операционна система и какъв компютър става дума?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За каква операционна система и какъв компютър става дума?

Извинявам се че сам забравил повече инфо.Windows 7 64.bit.Процесор Intel® CPU E3400 @2.60GHz 2.59GHz.Ram 4gb.Дъно-ASRock G41C-GS.Видео-АMD Catalys 1gb.Хард диск-Seagate 500gb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичове не мога да отворя повечето програми и игри от компа ми пише ми ''The application was unable to start currectly (0xc0150004).Click OK to close application.Може ли нещо да се направи ?

Означава че системата ти е инфектирана! Каква антивирусна програма ползваш?! Проверяваш ли с нея за вирусчета,или я ползваш само за красота?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се че сам забравил повече инфо.Windows 7 64.bit.Процесор Intel® CPU E3400 @2.60GHz 2.59GHz.Ram 4gb.Дъно-ASRock G41C-GS.Видео-АMD Catalys 1gb.Хард диск-Seagate 500gb.

Обикновено се препоръчва да пуснеш System File Checker.

Долу във старт менюто /търсачката/ напиши cmd. Пусни командният прозорец. Вътре постави със kopi/paste следната команда.

SFC / scannow

Натисни Enter.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих проверил за вируси първо.

После за проблеми с файловата система.

След това как е с 'лайв сд' и тогава бих решил към хардуер или софтуер да се насоча в търсене на проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробва ли с десен бутон,върху програмата-отстраняване на проблеми със съвместимостта?Пробва ли преинсталация,на някоя от проблемните програми?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сканирах нищо пробвах със съвместимостта и пак не става .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сканирах нищо пробвах със съвместимостта и пак не става .

С какво сканира?

Дай малко повече инфо,искаш помощ,а нищо не казваш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

подобни грешки прави липсата на майкрософтския боклук dot net. провери дали програмата не изисква инсталацията на някоя версия. най лесно това става на сайта производител на програмата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...