Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Стоян Дамянов

Как да си направя домашна интернет мрежа!

Препоръчан отговор

Здравейте! Ако темата е коментирана ще ми е от полза да ми изпратите линк от нея, че доколкото порових не можах да я намеря.

Интернета идва по кабел до безжичен рутер. От рутера до настолния  Windows XP е включен кабел. Лаптопа в другата стая Windows 7 лови сигнала от рутера ( класика ) :) . Как да ги сработя да си обменят файлове един с друг ?

Благодаря!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Здравейте! Ако темата е коментирана ще ми е от полза да ми изпратите линк от нея...

A тук чете ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A тук чете ли?

Не съм го намерил. Благодаря за линка. Утре ще го прочета внимателно и се надявам да се справя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно да си кажа не можа да ми помогне тази статия. Преди съм ползвал програмата TeamViewer и вършеше чудесна работа но след преинсталацията кода изчезна и не мога да я ползвам.

Честно да си кажа не можа да ми помогне тази статия. Преди съм ползвал програмата TeamViewer и вършеше чудесна работа но след преинсталацията кода изчезна и не мога да я ползвам.

След като написах горния пост проверих в Гугъла и открих тая програма  с безплатна версия. После ще я дръпна и на лаптопа и така ще ги свържа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто сподели папките/файловете които искаш да достъпваш на насрещната машина. Последните трябва да са в една работна група разбира се. Споделянето на принтери и файлове трябва да е разрешено и на двете мрежови карти също. Ето едно полезно четиво:

http://www.howtogeek.com/howto/windows-7/share-files-and-printers-between-windows-7-and-xp/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...