Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте съфорумници.. Имам един компютър нуждаещ се от поправка.. Бюджета ми е 550-600 лв.

Искам да се смени дъно проц рам и захранване

Ако може да е с AMD APU проц понеже за отделна няма, а интелските не са с хубави вградени

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от GHM
      Здравейте приятели!
      Тъй като не съм чак толкова запознат с компонентите, а искам да си сглобя една що-годе добра конфигурация за не чак толкова много пари, с която ще мога да се наслаждавам на игри като WoW, LoL, Dota 2 и някои по-нови на по-високи графични настройки. 
      Конкретния въпрос ми е, дали всички избрани компоненти от мен са съвместими?
      И ако има някои от тях които могат да бъдат заменени с по-добри. Имайки в предвид, че не желая да надхвърлям бюджета над 1400 лв. 
      Благодаря предварително! Прекачвам файл с снимка на всички избрани от мен компоненти. 

• от nedqlkow
      Здравейте,
      като следствие от предишната тема, която отворих, вероятно повечето хора, които пишат в този раздел са се запознали с нея, отварям тази. Искам да се ориентирам горе долу как стоят нещата, за да имам някаква представа как да процедирам в случай на пазаруване.
      Искам да се сдобия с компютърна конфигурация, включваща монитор, като таванът, който съм склонен да платя е 1200 лв. Както вероятно се подразбира, иска ми се въпросната конфигурация да може да подкарва съвременни заглавия, за да мога да се разтоварвам, когато хартиса някой друг час. Разбира се, с оглед на ниския бюджет не очаквам нищо впечатляващо, та моля, ако е възможно сумата, която съм споменал да не бъде дискутирана, а просто да се вместим в нейните рамки. Няколко неща, които смятам за важни:
      1. Не държа на нищо особено като характеристики относно монитора. До момента ползвам 17,3 инчов лаптоп и размерът му ми е идеален. Със сигурност не търся нещо, което да е по-голямо от телевизора ми :))
      2. Нямам навикът да държа няколко игри по едно и също време, респективно ползвам изключително малък % от мястото за съхранение на компютъра си. Обикновено тегля една игра, изигравам я, деинсталирам я и тогава тегля следващата. В момента от 1TB памет на лаптопа, който използвам, са заети не повече от 300 GB, в които влизат и Windows файловете и целия инсталиран software.
      Мисля, че това са двете неща, за които се сещам в момента.
    • от Vladimirski
      Здравейте, бихте ли ми препоръчали добра конфигурация до 1000 лв? 
    • от Zhin
      Максимална сума, с която разполагам е 5.000 лв, която не включва периферия, вече си имам такава. 

Идеята е да се ползва за игри на 144hz 4к монитор WoW, Reforged, Path of exile.

Държа да е сравнително тих и да не стържи колкото стар китайски вентилатор (ако може да събуди ленива котка, не е ОК).

По възможност с 2080 / TI rtx msi/rog и интел процесор.

500 gb ~ ssd като hdd не е нужно да е повече от 2 tb , 16 / 32 ram 
    • от CuinTheSuN
      Здравейте. Преди около година и нещо исках съвет за конфигурация за един приятел във форума. Той се оказа много доволен от нея и сега, най-накрая, дойде времето и аз да си взема един настолен компютър.
      Понеже не съм силно запознат с тази тема ми трябва вашата помощ при избора. 
      Компютъра ще се ползва главно за игри (GTA V, Skyrim, Fallout 4, Witcher 3, Far Cry 5...тн - главно по-нови издания). Искам да ги играя на 1080p със около 60 fps (не е задължително да се играят на максималните настройки). 
      Искам SSD-то да е поне 250 GB, както и предпочитам процесора да е Ryzen (не задължително). Нямам никакви части, който бих могъл да ползвам. Конфигурацията трябва да е до 2000 лв. Отделно ако може да препоръчате и добър монитор до 300 лв, който да върши работа с компютъра и да ползволява Full HD. Освен игрите компютъра може да се ползва и за web програмиране, като ще вървят програми от сорта на IntelliJ Idea и Photoshop. 
      Би било добре компонентите да са от един и същи магазин, който да предлага сглобяване. (например Никем).
      Благодаря ви предварително!
  • Дарение

• Добави ново...