Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Phewniz

Търся лаптоп до 700 лева

Препоръчан отговор

Здравейте търся лаптоп за филми музика и чат може да се случи и програмиране на python любителската. Всичко ще работи под линукс хард не ми трябва много голям пък и с този бюджет нямам много претенции стига процесора да не е съвсем някой умрял селерон всичко друго е приемливо. Вече и игри не играя и ще продам сегашната машина дано някой иска части от нея ако някой има интерес да ми пише на лс ще му кажа какво прeдлагам.Ще съм благодарен ако дадете вашите предложения :) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вдигни още 100 лева де, 700 не стигат за повече от Селерон или Пентиум,може само втора ръка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HP ProBook4540s  желязна машина с много добра сглобка

Lenovo ThinkPad Edge E530c

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вдигни още 100 лева де, 700 не стигат за повече от Селерон или Пентиум,може само втора ръка

Дай му ти тези 100лв и ще си вземе нещо по-добро... То по тази логика и от 1500лв може да се търси. А ето и лаптоп с i3 3-то поколение за 699лв :)http://laptop.bg/laptops-hp-HP_250-hp_250_H6Q78EA

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни се разходих в един магазин от голяма верига за техника и поразгледах изложените лаптопи, и точно HP ми направиха много лошо впечатление. Толкова гадна пластмаса не бях виждал в лаптоп. Клавиатурата една такава потъваща, дисплея ужасен, абе изобщо бягайте далеч от ниския им клас. Човека с който бях взе Леново като това, което предложих, но с Pentium и е доволен. Хладен, тих, удобна клавиатура, изработката прилична като за тоя клас, и има драйвери за всички нови OS, не като някои ms-подлоги да има само за Win 8.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробука предложен от мен е изцяло от алуминии и е бизнес клас машина.

П.П.Ако аз трябва да си взимам за 700 лева ще избера доказана машина втора ръка с по-добри параметри на по-ниска цена :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички които отговориха ще разгледам внимателно предложенията :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...