Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Гост

Йофтин 18650 2200mAh

Препоръчан отговор

Гост

Ще сменям умряла клетка на една батерия за лаптоп сигурно и ме интересува някой правил ли го е и да препоръча евтинки, но читави литиумно-йонни елементи 18650, по възможност с изводи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все пак внимавай с "евтните" щото да не случиш на http://forum.napravisam.bg/forum/viewtopic.php?f=41&t=46702&p=595765#p595765

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Може би все пак има причина да я създам тая тема? Евтино ще рече поносима цена, а не 20лв за елемент - като сменя 6-те, все едно съм купил нова батерия. Мислех, че във форума има хора с различно ниво от заек, новобранец в електрониката(сиреч "rookie")

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би все пак има причина да я създам тая тема? Евтино ще рече поносима цена, а не 20лв за елемент - като сменя 6-те, все едно съм купил нова батерия. Мислех, че във форума има хора с различно ниво от заек, новобранец в електрониката(сиреч "rookie")

Хм, знаеш ли какво казват англичаните по този повод? "Не съм толкова богат че да купувам евтини неща"

Има китайски по разни магазини, дилекстрийм и подобни..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ще се купува от БГ, където цените без това ми ги слагат няколко пъти по-големи. За това питам - Кой тараши по-малко и не продава боклуци? Ти англичаните ги остави, не искам да стане така да си купя елемент за 15лв и да излезе я малък капацитет - премаркиран или малка батерийка в корпус на голяма, я дефектен. Не е само въпроса в това, че елемента ще е боклук, а и че батерията на лаптопа може да ми гръмне в лицето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето евтин http://elimex.bg/product/16726/akumulator-3-7v-lc18650.html с пластинки. Капацитета със сигурност е по-малък от написаното, а за качеството и "какво има вътре"...на късмет работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...