Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Denny"

Въпрос към два конкретни лаптопа

Препоръчан отговор

Привет на всички от форума.

Имам един проблем с един лаптоп, който го закупих от един мой познат преди 3 седмици. Лаптопа, който закупих е Dell Latitude D630. Проблема с него, е че няма зарядно и хард диск. Тъй като лаптопа не е кой знае какво и за това не искам да му влагам много пари.Вчера видях един друг лаптоп Dell Latitude D600 и си мисля, че марките са едни и същи, но моделите са малко по - различни. Въпроса ми към вас е дали няма да бъде по - добре да закупя Dell Latitude D600 и да го ползвам за части?Но дали зарядното устройство ще стане за моя и също така хард диска дали ще пасне ? Предварително благодаря на отзовалите се по темата. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега ще чакаме отговорите от двата лаптопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега ще чакаме отговорите от двата лаптопа.

Как мога да си редактирам заглавието. Има ли такава опция ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет на всички от форума.

Имам един проблем с един лаптоп, който го закупих от един мой познат преди 3 седмици. Лаптопа, който закупих е Dell Latitude D630. Проблема с него, е че няма зарядно и хард диск. Тъй като лаптопа не е кой знае какво и за това не искам да му влагам много пари.Вчера видях един друг лаптоп Dell Latitude D600 и си мисля, че марките са едни и същи, но моделите са малко по - различни. Въпроса ми към вас е дали няма да бъде по - добре да закупя Dell Latitude D600 и да го ползвам за части?Но дали зарядното устройство ще стане за моя и също така хард диска дали ще пасне ? Предварително благодаря на отзовалите се по темата. :D

Не ми се ровят характеристиките им, но с много голяма вероятност и захранване и диск ще станат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да провериш първо дали диска на D600 не е IDE, защото четох за подобен вариант, а този на D630 е SATA. Това определено няма да ти върши работа. Що се отнася до зарядните няма да има проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми се ровят характеристиките им, но с много голяма вероятност и захранване и диск ще станат

Ще можем ли да потърсим малко повечко за да сме сигурни, че ще паснат зарядното и хард диска. Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще можем ли да потърсим малко повечко за да сме сигурни, че ще паснат зарядното и хард диска. Благодаря

За зарядното вероятността е много голяма. За диска погледнете поста над вашия!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да провериш първо дали диска на D600 не е IDE, защото четох за подобен вариант, а този на D630 е SATA. Това определено няма да ти върши работа. Що се отнася до зарядните няма да има проблем.

Да моя е SATA, а другия не знам няма как да погледна защото нямам доспът до него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да моя е SATA, а другия не знам няма как да погледна защото нямам доспът до него.

Нещата се случват с питане...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://olx.bg/dell-latitude-d600-laptop-i46534499 този е лаптопа ако има някакъв начин да определим.

100 лв ми се струват много за употребявани 40GB харддиск и зарядно ... :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

100 лв ми се струват много за употребявани 40GB харддиск и зарядно ... :(

В цената влиза целия лаптоп обаче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://olx.bg/dell-latitude-d600-laptop-i46534499 този е лаптопа ако има някакъв начин да определим.

Има опция да зададеш въпрос към продавача..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам един проблем с един лаптоп, който го закупих от един мой познат преди 3 седмици. Лаптопа, който закупих е Dell Latitude D630. Проблема с него, е че няма зарядно и хард диск

Здравейте!

При това положение, откъде въобще Сте сигурен ,че машината закупена от познатия Ви, въобще работи? Да не стана да си имате не една, а две щайги с части у Вас, които да не знаете какво да правите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...