Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Ан0НиМеН

Проблем с някаква програма ...

Препоръчан отговор

http://postimg.org/image/qwy1gt28d/full/ мога да кажа, че нищо такова не съм теглил или изобщо не съм теглил нищо.

Както виждате това същото се появява не веднъж ами 6-7 пъти . От какво е това ?

Извинявам се ако на темата не и е мястото тук просто не намерих удачно място.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш ли антивирусна?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Alex имаш ли антивирусна?

Това, че първото ми потребителско име беше  ''alex20'' не означава, че истинското име мие така ... (далеч от истината сте)

И да имам три никоя нищо не засича (знам че не е хубаво да имам повече от една антивирусна ...) .Най голяма работа ми върши Аваст ама никой щит нищо не засича пусках и проверки, но нищо .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И да имам три никоя нищо не засича (знам че не е хубаво да имам повече от една антивирусна ...) .Най голяма работа ми върши Аваст ама никой щит нищо не засича пусках и проверки, но нищо .

Евала за честния отговор, но в такъв случай не разбирам смисъла да отваряш тема. Знаеш , че не се слага повече от една антивирусна, а имаш цели три.Знаеш какви са последствията ако сложиш повече от една и въпреки това си ги държиш и си вярваш , че ти вършат работа. Нормално е да започнеш с въпроси от рода на "Защо ми се появява това или защо ми изчезна онова." Тъй като тук болшинството от тези, които сме с ОС Windows нямаме опит с повече от една антивирусна на една преинсталация , най - добре послушай колегата RudeBoy , тъй като едва ли ще получиш удовлетворяващ отговор на твоя въпрос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, че първото ми потребителско име беше  ''alex20'' не означава, че истинското име мие така ... (далеч от истината сте)

Добре редактирах се.Избери си една антивирусна и остани с нея.Кои са другите две?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Махаш всичко, слагаш един Mallwarebytes AntiMallware, изчегъркваш всичко, каквото намери затриваш. После си избираш ЕДНА антивирусна (ама най-добрата е читавото задклавиатурно у-во), слагаш я и си свиркаш....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре редактирах се.Избери си една антивирусна и остани с нея.Кои са другите две?

AVG и Avira

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AVG и Avira

Добре остави само една а другите ги деинсталирай.Rudeboy ти каза къде да отидеш.Тук може само да въртиме скенери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...