Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Andrey_96

Проблем с звука ..

Препоръчан отговор

Здрасти :) Имам странен проблем... след като си преинсталирах компютъра , самия звук от колоните намаля драстично... а всичко е на 100. Колоните ми бяха Nansin 4.1 дървени - много бяха силни. Тогава си казах ,че може да е от колоните и без туй исках да ги сменям,и си взех Logitech z506 5.1 , но свирят също по-слабо ,от това което могат... Тоест е нещо софтуерно предлолагам... Може ли малко помощ ? Извинявам се ,ако темата не е в правилния раздел :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От драйвера на звуковата карта може да има и Аудио контрол панел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само аз ли забелязвам грОмотно написаното заглавие? :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От драйвера на звуковата карта може да има и Аудио контрол панел.

Драйвърите уж най-новите... иначе имам Realtec control panel. А и знаете ли как да подкарам и 5-те колони в WINAMPA ? В плеърите поднових кодеците и всичко е ОК ,но в Winamp незнам как...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кои кодеци си инсталирал?Външни или само тези в плеърите.?Виж и в Windows Sound в контрол панела.Winamp си има кодеци.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кои кодеци си инсталирал?Външни или само тези в плеърите.?Виж и в Windows Sound в контрол панела.Winamp си има кодеци.

Публикувано изображение

Благодаря :) Оправих се :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега пък и скайп работи само с 2 колони ... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера включих старите колони в телевизора... и свиреха страшно ,ама страшно много, доста повече от това ,което бяха на компютъра,което пак ме нажеда на мисълта,че или е софтуерен или хардуерен проблема... Имате ли някакви предложения ? Или може да е омазана версия на WINDOWS ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зареди една линукс LiveCD/DVD дистрибуция и виж как ще е! ;)

http://www.youtube.com/watch?v=erQGso9lqF4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...