Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Йоан Арабов

Мога ли да използвам изхода за вграденото видео за външна видео карта ?

Препоръчан отговор

Здравейте имам една външна видео карта gtx260 която искам да пробвам но се оказа че монитора ми е с друг кабел който тя го няма въпроса ми е може ли да използвам този изход който е за вграденото видео на дъното да изкарва видео от външната видео карта ! Дано сте ме разбрали благодаря предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имам една външна видео карта gtx260 която искам да пробвам но се оказа че монитора ми е с друг кабел който тя го няма въпроса ми е може ли да използвам този изход който е за вграденото видео на дъното да изкарва видео от външната видео карта ! Дано сте ме разбрали благодаря предварително !

Не. Но може да си намериш адаптер, който се поставя на изходящият порт на дискретната видеокарта. Продават се. Цените почват от няколко лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Адаптер! Това да не е токоизправител.Преходник си е. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото сигнала от цифров се конвертира в аналогов, си е напълно правилен термина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре Бондзхов!Приемам. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако свържеш 3/4 към 1/2 цола тръби тогава е преходник, колега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок благодаря на всички !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото сигнала от цифров се конвертира в аналогов, си е напълно правилен термина.

По правилно е че картата си изкарва и цифров и аналогов сигнал на тоя куплунг , а адаптера / преходника го подава на съответния тип кабел  :D Така че и двата термина според мен - не са грешни .

Конвертор ще да е когато се преобразува сигнала от самия кабел/адаптер/ преходник .

ПП.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само DVI порт ли има тая карта ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Промених заглавието на темата. Тук не сме бърза помощ. Ще се отговори на запитването, когато колега има възможност. 

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само DVI порт ли има тая карта ?

Да

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Това ти трябва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Това ти трябва

Купих си преходник всичко е 6 точки !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, ти трябва да имаш в кутията на видеокартата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, ти трябва да имаш в кутията на видеокартата.

Щом си е купил, значи е нямал  :computer8: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не може дa имa производител, който дa не добaви тaкъв преходник в комплектa кaто е описaл, че кaртaтa му поддържa VGA

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не може дa имa производител, който дa не добaви тaкъв преходник в комплектa кaто е описaл, че кaртaтa му поддържa VGA

Продължаваш с празни приказки... може човекът да го изгубил, да е взел 2 употреба картата, да го объркал с орех и да го е смачкал с чука ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О може повярвай. Веднага ти давам и пример в момента. Всеки един нов принтер се продава без USB кабел. Трябва да си го закупиш отделно като дадеш още 5-6 лева, макар че трябва да бъде в кутията на принтера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има и видеокарти които за по евтино се опаковат по много бройки в кашон - там също няма преходник . И то не е само видеокарти , има и дъна , захранвания и тн. / bulk опаковка /

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продължаваш с празни приказки... може човекът да го изгубил, да е взел 2 употреба картата, да го объркал с орех и да го е смачкал с чука ...

Взех я 2-ра ръка и затова няма !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...