Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Wildzet

Проблем с Unlocker

Препоръчан отговор

Здравейте, снощи много се ядосах на една програма "BlueStacks" и реших да я махна. Не намерих унинстал и маркирах всичко, след това shift+del. Останаха 2 файла, но не мога да ги изтрия. Имам програмата Unlocker, маркирам файл,дясно копче->unlocker-> избирам изтрий и нищо не става... Та въпроса ми е как да ги махна тези два файла ( с уин 7 съм). Също така има едно друго нещо- не мога да ги изтрия, защото пише, че са отворени. Изписва: Действието не може да бъде извършено, понеже файлът е отворен в Bluestacks Log Rotator Service. 

Изтелил съм наново програмата BlueStacks, но като опитам да я инсталирам ми изписва, че вече е инсталирана на компютъра ( заради тези 2 файла сигурно ). И още нещо, в таск мениджъра не откривам процес с такова име :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитайте в safe режим да ги изтриете. И вероятно има записи в регистрите, които няма да ви разрешат да инсталирате нова версия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би трябва да спреш този сервиз.Влез пак в Таск Мениджър и виж таб-а Услуги(Services). Виж дали имаш съответният сервиз.И после клик с десен бутон и спри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази програма Блуестакс преди съм я имал и съм я триел, снощи пак я инсталирах, но не се изтри. Та как да го пусна този сейф режим ? :DП.С. Аз не отривам такъв сервис :( 

А намерих ги, мерси :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та как да го пусна този сейф режим ?

При стартиране на машината помпите бутона F8. От менюто,което ще се появи,избирате Safe Mode.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Успях да ги спра. Изтрих файловете, се появи същия проблем: Bluestacks is already installed on this machine. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Успях да ги спра. Изтрих файловете, се появи същия проблем: Bluestacks is already installed on this machine. 

Капитана ти каза че има записи в регистрите.... освен това може и в системните директории да е писала.То не се деинсталира с триене има си деинсталатор в контрол панела.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай със това да ги изтриеш:

http://www.purgeie.com/delinv/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влезни пак под Safe Mode,после натисни  Win+R,напиши regedit и изтрий това от регистъра :

[-HKEY_CURRENT_USERSoftwareBlueStacks][-HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREBlueStacksGuests][-HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREBlueStacksGuestsAndroid][-HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREBlueStacksGuestsAndroidAudioDevice][-HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREBlueStacksGuestsAndroidBlockDevice][-HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREBlueStacksGuestsAndroidConfig][-HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREBlueStacksGuestsAndroidFileSystem][-HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREBlueStacksGuestsAndroidFrameBuffer][-HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREBlueStacksGuestsAndroidNetworkDevice][-HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREBlueStacksLogRotator][-HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREBlueStacksLogRotatorService][-HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREBlueStacksMonitors][-HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREBlueStacksUpdater][-HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareBlueStacks]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправих всичко, мерси много :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...