Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Daniel95

Превод на Need For Speed Underground 2

Препоръчан отговор

проблема ми е че си изтеглих 1 мод за играта но той обаче менюто му е на испански . Та въпроса ми е има ли начин да го обърна на English че иначе мода е доста добър но с тоя испански интерфейс е доста тегаво :(  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей. Явно си бързал с инсталацията. Потърси от настройки смяна на езика ,ако не намериш я преинсталирай ,но този път внимателно. Може и самия мод да е по-глобален и да има добавени менюта и променен геймплей ,ако е така не можеш да го направиш на английски ,но се съмнявам да е чак толкова модван. Най-вероятно да са позаменени няколко автомобила и толкова. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей. Явно си бързал с инсталацията. Потърси от настройки смяна на езика ,ако не намериш я преинсталирай ,но този път внимателно. Може и самия мод да е по-глобален и да има добавени менюта и променен геймплей ,ако е така не можеш да го направиш на английски ,но се съмнявам да е чак толкова модван. Най-вероятно да са позаменени няколко автомобила и толкова. 

ем дори самата инсталация е на испански и не видях опция за друг език та аз си мисля че сигурно по някакъв друг начин се променя може би от някакви файлове в директорията нз точно  гледам че има папка LANGUAGE ама от там нз какво да направя точно 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво точно е моднато в тая игра? 

Ако са само автомобили заменени ,просто си инсталираш свежо НФС на английски и само си заменяш папките с автомобилите които искаш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробвах така ама после колите стоят бъгнати без гуми и така :( 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж в you tube как точно се прави подмяната и кои елементи точно се заменят. Може би не си пренесъл всичко нужно. Има сайтове от които можеш да си сваляш нови автомобили по избор и там пише как става. Зарежи го тоя мод и си направи собствен. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...