Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За бездомните кучета и котки-дискусия

Препоръчан отговор

Много голям стана проблема с бездомните кучета в София. Аз където живея до едно училище има 12 бездомни кучета в глутница. Всяка сутрин виждам как една лелка им носи някакви меса...преди 5 месеца бях свидетел как тези същите кучета нападнаха дете, отиващо на училище с колело, добре че имаше хора наблизо...детето се отърва само с уплаха. Днес прочетох следното: Link: Източник www.news.bg Това не е първият и последен такъв случай. Случаи на нападнати хора от бездомни кучета се случват доста често в София. Гадните песове озверяват, когато са гладни и нападат предимно рано сутрин и в късните вечерни часове, когато няма много хора около тях. Аз съм вече и за крайни мерки...вече ми писна и аз когато карам колело някакъв си пес да ме лае. Един бездомен пес го праснах по муцуната скоро с един камък, защото ме лаеше ожесточено и не можех да мина от него. На детските площадки до скоро играеха деца. Сега деца по площадките няма, защото там е територия на озверели и настървени бездомни песове...Писна ми.. До кога ще продължава това? До кога безотговорни хора ще хранят тези песове? Които толкова обича някое бездомно куче, да си го гледа вкъщи! И направо побеснях, като четох един пост в news.bg, където някаква си сравнява децата с кучетата. :down: Кажете Вие какво мислите по въпроса с бездомните кучета.

Редактирано от dindi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 102
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Глутница кучета "изяде" човек в Дупница Човек е бил нахапан до смърт от бездомни кучета в Дупница този следобед. Мъжът е открит в района на гробищата в града. По първоначална информация той

Много хора пускат къченца умишлено на улицата за да се множат, и дори ги хранят, мен миналата зима ме захапа леко помияр, гадното животно ме дебнало като вълк, изкочи иззад паркирала кола и без да лае ме захапа по крака отзад. Не ми стана нищо но го издебнах и аз с плочка от тротоар го праснах със засилка по гръбначния стълб, избяга, но го гледах след това как ходи накриво и вече странеше от всички хора на тътя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да ви се стори психарско и извратено, но според мен бездомните кучета трябва да се премахнат по един или друг начин. Аз лично съм за смърт, защото имам болезнен страх от тях, но ако се намери друго решение, което действа няма да имам против. Мен за късмет куче не ме е хапало, а само гонело, но все пак се чувствам съпричастен към ужаса, който са изпитали хапаните от бездомни песове.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде аз пак ше дам пример с глупавите Американци!

Публикувано изображение Първо тея малумници - с извинение :P ги интересуват животните като цяло повече от децата им.

Ми аз не съм видял българин да си сложи детето на земята в някво мизерно легалце а да е накупувал възглавнички и тем подобни глупости за некви котки и кучета...ми аз като видях се изплаших!

Тея животни като се накатерили по детето...ми тва са алергий глупости ....абе просто не знам! :down:

И както и да е на въпроса...ми за тая работа няма ли кучкарници бе хора...пък и някой кучета наистина трябва да се убиват Публикувано изображение

Все пак аз съм в Америка само от пет месеца (в който просто толкова ми писна от тва население че няма накъде) но като бях в България наистина има много бездомни кучета!

И мене ме беше захапал един помяр ... ма си беше от тея дребните дзверове Публикувано изображение

Иначе като малък една Немска Овчарка ми беше скъсала анцука от една игра :hush:

След това ме беше гонил френски булдог (тва беше щото го дразних :P ) но общо взето винаги съм харесвал животни!

И сега даже имам намерение да си взема някакво....но никога няма да позволя такива глупости ... просто то американското население заради куче може да те набута в затвора!

Също така като излезеш с колата можеш да видиш почти навсякъде в колата куче и то не говоря за малки джобни а за някви огромни дзверове дет даже си ки возят отпред :down:

Е не знам как е сега в България ма просто трябва да се направи нещо :ph34r:Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво за темата!!! Струвами се ,че е актоална,колкото тази за циганите.Изпадал съм в Бяс,когато видя някой "Самарянин"да се лигави и настървено брани глутница подивели псета.След което се прибира в къщи,събува се пред вратата, за да не си изцапа жилището и е доволен,че е на ТИ с Господ.А в същото време неговоте питомци,разнасят тения,бълхи и хапят децата ни, и съмите нас . И даите да не бъркаме темите,едно е да имаш слабост към куче.Да го отглеждаш и да се грижиш за него с всичките му ваксини и обезпаразитяване.Впрочем това е доста скъпо удоволствие.И съвсем друго е да подхвърлиш някоя кора хляб и така да направиш сборище на цялата квартална кучешка селекция. И после други патят. Имал съм няколко пъти спречквания с такива кучелюбци и мога да ви уверя,че никой от тях не гледа в дома си куче,за да не цапа. ........................а някой да е виждал, ренгенова снимка на бели дробове поразени от кучешка тения, и то детски.СТРАШНО Е,повярваите и на никого не го пожелавам!!!! П.П.Този въпрос може да се реши,точно за 10 дни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В нашата неединна страна никак не ми е ясно как ще се реши този проблем. Знам какво ме е, хапало ме е куче и добре че реши, че тупалката ми е е по-здрава от главата му, иначе сега можеше да съм куцащ с патерица ученик Публикувано изображение

Но какво? Е, ще се дигнем колко? 1000 човека? 2000? Не повече.

Обикновения Тъп Български Гражданин (да ме извиняват тези, които не се включват в това число) гледа съседа, че не прави нищо и той си казва "Ми хубаво и аз така". От друга страна и съседа прави същото и повтаря огледално действието. В България народа е на принципа на овчарството: Един овчар- Парламента, и стадо овце- България. Какво искате, драги ми съотечественици, какво искате като вие не се включвате в никакви инициативи? Ако песимистично настроения българин се беше сетил, че има права и може да постигне много със народа, ами не се беше затворил вкъщи и да гледа като скот телевизията как другите не успяват и той казва "Ето тъпанарите, ето затова не излезнах с тях!"! А дали не се сеща, че ако е бил излезнал и всички, направили като него са навън, мнозинството ще бъде страшна мафия!! Държавата отива на зле? Вярно е. Държавата пропада, последни сме по всички критерии (освен по лошите и трагичните, където сме първи)- вярно е. Е добре, кой е виновен? Българина НИКОГА не гледа себе си, винаги друг му е виновен. Ами така е, ще патим или докато не изнемогнем всички, или докато не се вземем в ръце!!! :down:

Съжалявам за отклонението, но това беше мнението ми за кучетата. Какво да се направи, или всички недоволни да излезем една нощ с бухалките и точилките и не поразмятаме малко кожени топки зараза, или да доведем 1000 виетнамеца за 1 седмица и да решим проблема. Ако не се обединим да направим нещо срещу въпроса просто не виждам какво ще стане. В училището ми се разхожда ВСЯКА СУТРИН БЕЗДОМЕН ДОБЕРМАН, забележете ДОБЕРМАН, а половината квартал си извежда кучетата там (мисля че е забранено от закона, макар това е едно от малкото незаконни неща в района на училището ми). Така че аз съм напълно ЗА да отстраним уличната напаст, която причинява повече беди. Който е за, да каже. Това е!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз самия имам куче, ротвайлерка, НИКОГА не я извеждам без нашийник.Обичам животните и въпреки това съм ЗА ИЗТРЕБВАНЕТО, не обезпаразитяване или кастриране А ИЗТРЕБВАНЕ на тия глутници.Детето ми на 2 годинки а и другите деца от блока така искат да си играят в парка Света тройца а как да го направят като парка е територия на озлобени помияри които видях ведна от последните топли вечери да гонят разгонена женска а бабите и майките се чудят как да издърпат децата от там.Който иска да ме обвинява успях да мина със засилка с колата през два от помиярите другите се разбягаха.Смятам че не само децата, всички ние дори и аз дето не слизам от колата сме заплашени от тая напаст, какво му пречи да ме нападне докато си вадя лаптопа от багажника?За това ИЗТРЕБВАНЕ, екозащитниците като са толкова загрижени да ги приберат от улиците защото те са на хората а не на екозащитниците.Като толкова ги обичат да си ги приберат и да си ги гледат в къщи.Те пищят по-скоро за да лапат кинти от западни организации и за да са опозиция, да отчитат дейност.Май трябва да заведат някой защитник на помиярите в Пирогов да присъства на опреация за вадене на кучешка тения от дете, утре може да е моето, или вашето дете, що тогава не ми падне някой екозащитник да му разкажа за какво става дума.Ухапаните от помияри трябва да заведат дела срещу зашитниците на помиите а лечението им трябва да се поеме не от държавата или осигуровката му а а пак от защитниците на тая напаст да им дойде акъла в главата.А най-добре е защитниците и помиярите им да бъдат затворени на някакъв терен, примерно на остров Болшевик и да си стоят там, хем помиите живи хем не са заплаха за никого

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-напред:

Айде аз пак ше дам пример с глупавите Американци!

Първо тея малумници - с извинение ги интересуват животните като цяло повече от децата им.

Ама недей така!!! Няма нужда да се извиняваш за такива неща. То си е истина. Публикувано изображение

По темата:

Може да ви се стори психарско и извратено, но според мен бездомните кучета трябва да се премахнат по един или друг начин.

Хич не е психарско или извратено. Е, може би не точно смърт. Малко радикално е това. Все пак каквото и да говорим и те са живи същества. Но определено да се премахнат! Аз не разбрах кво стана... Кастрираха ги по едно време, уж щеше това да помогне... Ама моля ви се! Не сме тъпи! Една работа не може да се свърши като хората докато я вършат от Столична община и подупечните й фирми и организации. Не е работа на гражданите да решават този въпрос. Но той е належащ! Аз слава Богу не съм си патил от кучета, защото по центъра леко ги поразчистиха. Или може би просто така ми се струва щото не случвам да ги срещна... Но отлично знам какво е по кварталите. И сега като се замисля накъде сме тръгнали - ЕС, мога спокойно да кажа че ще ме е срам чужденец след присъединяването ни да стъпи в София и да види какво са приели в Европейската общност. И бездомните кучета са неизменна част от това!

Имам добър приятел от САЩ, на когото му предстои преместване да живее у нас. Той до скоро беше тук и ми помогна да видя невероятно много обикновени иначе за мен неща през озадачения поглед на един чужденец дошъл от една от петте най-развити държави в света. Вече се досещате че бездомните ни любимци бяха едно от тези неща. Той (добрият американец природозащитник) заяви: "У нас всичко щеше да се планира на часа. Това че САЩ е богата страна не прави градската управа на големите градове щедра. Напротив. И такъв един проблем щеше да се реши с минимални средства. И тук идва разликата - щеше да се разреши. А доколкото знам тук средствата няма да са минимални и пак остава проблема." Съвършено вярно... No comment. Наистина не е нужен.

А колкото до върлите защитници на животинките - щом ги защитават нека собственоръчно да решат проблема! Ако нямат възможността (най-често финансова разбира се) да не се обаждат! Ако не друго то поне с ефикасни идеи да помогнат, че да има резултат и то задоволителен. Мога да споделя и за един куриозен случай, но това вече е дълга история, макар и пряко свързана с темата. Както и да е... Просто мисля че въпросът е как да се осъществи отстраняването на кучетата (не го казвам непременно във физически смисъл, сиреч ликвидиране).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, 180 000 ловци, и 10 дни са много,стига някой да ги организира и най-вече да РАЗРЕШИ. И съм напълно съгласен с nofear. Ние българите,мислим,че лошото идва само на кино, или в съседите, и си траем,но когато ни връхлети нас, пищим,но всички прозорци са тъмни и ...................... до следващия път.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, 180 000 ловци, и 10 дни са много,стига някой да ги организира и най-вече да РАЗРЕШИ.

И съм напълно съгласен с nofear. Ние българите,мислим,че лошото идва само на кино, или в съседите, и си траем,но когато ни връхлети нас, пищим,но всички прозорци са тъмни и ...................... до следващия път.

<{POST_SNAPBACK}>

По-скоро всичко е лошо, обаче НИЩО НЕ МОЖЕ ДА СЕ ОПРАВИ, това го няма никъде по света просто...... по света ВСИЧКО СЕ ВДИГА НА КРАКА И СЕ ОПРАВЯ ПРОБЛЕМА!

Имаше преди няколко месеца бунт за високите цени на GSM-ите. И какво? Нищо не стана. А ако не беше България, никой нямаше да е с включен телефон. Да, ама не......

И не само за това. "Парното- скъпо, вода- няма, ама плащаме, БТК- 20лв отгоре на сметката бонус" и още много. Ама трай, българино, трай и си плащай за глупостите! Това е, нищо не става от нас!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина не сме сплотени.Винаги държавата ни е виновна.Ама те хората са си казали , че всеки народ си заслужава управляващите.А иначе за кучетата може и да е радикално , но избиването им е най-приложимия начин за нашата действителност.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С пумиярите лесно може да се справим, но докато има криворазбрали хора, които мислят, че те са безопасни и мили създания това няма да стане!Преди доста време гледах документален фил на БТ "За кучетата и хората"и там имаше доста кървави сцени в които служители на "Зоомилосърдие" Ефтанизираха тези вредители по начини които не съм виждал в никой Horror хилм. И това не е начина да бъдат премахнати, да вземат да ги застрелят по добре отколкото да се мъчат... Но едно е ясно трябва да се оттървем от тази т.н. язва на нашето "модерно" общество!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох статията в news-а и писах във форума, но ще го направя и тука с риск да се повторя. За мене въпросът "трябва ли да се избиват бездомните кучета ?" никога не е стоял. Всяка гадина, която заплашва хората по улиците и напада жени и деца НЯМА ПРАВО НА ЖИВОТ ! Да не говорим, че котките са едни от любимите ми животни и след като видях веднъж как кварталната глутница загради едно коте под паркирана кола и го разкъса живо пред очите ми преди да успея да се намеся, започнах да вземам системни мерки за намаляване на помиярската популация.За тези, които споделят мнението ми, че актуалният въпрос е "как да избием повече мастии с по-малко усилия" предлагам изпитаната си рецепта: 1. Купува се опаковка "Синтром" от аптеката. Това е силен антикоагулант, произвеждан от "Ciba-Geigy" като лекарство против тромбофлебит, който в по-високи дози предизвиква фатални вътрешни кръвоизливи. Продава се свободно на цена под 5лв за 20 таблетки. 2. Купува се един кремвиш или парче евтина наденица, примерно "кучешка радост" :down:, обелва се и се разрязва напречно на две парчета. В средата на всяко парче се прави процеп по дължина и в него се вкарват по 10 таблетки. Ако някой иска да се забавлява, може да добави и произволно количество ръждиви карфици и въдичарски кукички, но когато присъствах на една кучешка аутопсия се убедих, че повечето от тях се разграждат от солната киселина в стомаха на кучето без да му причинят кой знае каква вреда. 3. Подхвърлят се парчетата на уличните помияри. Те бързат да изядат месото преди да им го е взел някой и за това го гълтат цяло заедно с таблетките. На следващия ден псетата са с 2 по-малко :ph34r:Това е нещо, което може да направи всеки от вас. Няма нужда да се оплакваме от общината, екоорганизациите, политиците и дядо Господ. Нека просто вземем нещата в свои ръце и превърнем кварталите си в едно по-чисто и безопасно място.Не забравяйте и малките кученца. Колкото и миловидни да изглеждат, един ден те ще порастнат и ще започнат да се размножават. Така че е по-добре да ги избиваме докато са малки и не са се научили да бягат и да се пазят. Едно убито кученце днес означава около 100 кучета по-малко по улиците след 5 години. И вероятно поне едно нахапано дете или жена по-малко. А това може да е вашето дете, приятелката ви или майка ви.Най-лесният начин за убиването им е с удар с нещо тежко отзад по главата. Аз ползвам металния си прожектор MAG, но ако не ми е под ръка и силен удар от горе на долу с ръба на кубинката върши работа. Или ги хващам за задните крачета и блъсвам главата им в ръба на някой бордюр. Умират за по-малко от минута. Все пак с прожектора е по-удобно, защото като примамя цялото котило с храна и започна да ги трепя, ударените умират на момента и останалите дори не разбират, че ще са следващите, а продължават да ядат спокойно.Ако всеки от нас изпива по една голяма водка по-малко на седмица и с икономисаните пари отравя по едно куче седмично и във всеки квартал има поне 10 човека, които се заемат с тази задача, това прави по 250 кучета на година. С други думи, за максимум една година ще си решим проблема с помиярите тотално.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

..................

ЕЕеееееее колкото и да искам да се реши проблема, християнин съм, не мога да направя такова нещо Публикувано изображение

Въпреки че от Библията си държа упорито на Стария Завет - Око за око, зъб за зъб. Та случи ли ми се нещо, ще видят ненормален метъл как треби квартал песове с подръчни материали! :down:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакайте малко бе хора...

Първо- Къде сте чули и видяли да се съберат хора и да избият толкова животни!

Все пак тва не е някъква играчка Публикувано изображение

Второ- Ми проблема според мен е друг ... то ако си гледаш кучето или квото и животно да имаш в двора(говоря за кучетата) и си го храниш редовно, чистиш го и му правиш ваксини какъв е проблема.

Само че трябва да го дресираш и всичко останало!

Тогава вече ако направи нещо или пък да захапе човек ... вече си е за умъртвяване или нещо такова.

Все пак тея помиари нападат щото аз поне съм виждал некви си келеши вързали куче и да го целят с камъни и тем подобни глупости.

Ми имат се късмет че бях с кола и бързах иначе не им завиждам!

Е това тук поне го няма.

Не казвам че и тея кучета се трябва да не ги пипаме, но просто хората в други държави са измислили начини!

Сега ние ако тръгнеме с пушки да ги избиваме къде му е края :down:

Пък и не само това е проблема в нашата красива държава Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вярно, че не е само това проблема, но представи си че с това насилие се решат и някои други проблеми........ :down: Пък и как иначе? Иначе само в кучкарник и това е ! И моя вариант с виетнамците!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Далеч съм от мисълта,ловните дружинки да правят "Траперски изпълнения" на оживени места.Но спокойно могат да прочистят даден район така,че кучетата в него да бъдат изтласкани към определено място,а там оторизираните органи да прилагат,какъвто ОПИТ искат,кеф им Американски,Европейски,Албански,Ескимоски. Страх ме е,че в наи-новата ни история все дирим,някой друг да ни учи.То не бяха,германци,руснаци,сега американци.Цар си докарахме от чужбина,та ни предложи такъв ОПИТ,че сега ни се губят, две МОРЕТА на картата.Внука му и той се опитва да ни остави и без" планини". Бих дал точен пример,как в един малак град в България,един енергичен човек ,който имаше определена власт, реши този проблем само за две вечери,без да "СТРЕСИРА" някого,или да създава неудобство на жителите.Ще се въздържа от имена ,щото в България,много се прилага чужд опит и да не навредя на човека ,не за друго,ами някъкви КУЧЕШКИ организации, да не го полазят. П.П.Кучешкия въпрос е много сходен/бих казал огледален/с този за престъпноста. П.П2 А на радетелите за чуждия ОПИТ, бих предоставил от личната си видиотека,документални записи,какво се случва на куче нападнало човек в Америка,същите кадри са забранени за излъчване по телевизията.И деисващите лица там,не са любители,а ОРГАНИ НА ВЛАСТА. Уважавай чуждото мнение,дори и да не го споделяш!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На тези кучезащитни ораганизации ще кажа следното: защо вие сте против избиването на бездомните псетата, а одобрявате избиването на хиляди и мильони телета, агнета, прасета, зайци, сърни, елени. Тези животни, с какво са заслужили да бъдат убивани и да бъдат по-нисши от кучетата? Може би защото са безобидни и имат хубаво месо за ядене. И това ми били "защитници" на животните. По-добре изобщо да не претендират за това. И те като повечето хора обичат месото. :down:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите Пред моя блокпреди 1 2 години когано започнаха да се прибират кучетата от улицата имаше 12 кучета когато доидоха хората които трябваше да приберат тезикучета хванаха 2 не мина и минута иот блока изкочиха старци с точилки и кои каквото може да вземинекаде около 6 7 човека и започнаха да гонят определените хора които да хващат бездомните псета стана ожесточен спор защо со хванали кучетата дори доиде и полиция минаха 2 години вече една баба от протестиращите за залавянето на проклетите псета беше захапана от едно от тях доидоха отнова да брибераткучетата по нено желание но както винаги имаше протестиращи в моминта са 2 кучета докато до преди 4 месеца лятото не ми охапа ено проклето псе и бащами взе една въздушна пушка и изби половината но и тогава както винаги протестираха !!!Немали закон бе хора!!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо Честита Нова година на всички. :down: А сега по темата:Като говорим за хуманност - не мислите ли, че кастрирането, затварянето на песовете в кучкарници, и всякакви там операции са си все пак някакво мъчение. Този тежък кучешки живот в тази кучешка страна си е едно наказание за тях.Като се замисля - един куршум струва по-малко от една инжекция, а и свършва работата бързо и безболезнено. Това си е хуманно. Прекратяваш му мъките от раз.Друг е въпроса вече за законноста на този метод, тъй като това трябва да се извършва от оторизирани държавни служители. :hush: Но понеже, както вече се изкоментира по-горе, никой няма да поеме такава отговорност си мисля, че методите на V12 са си доста добри (колкото и варварско да звучи).Искаше ми се да напиша и няколко думи за "природозащитниците", но просто ме хваща такъв бяс, че ми треперят ръцете. :down: Тия просто трябва да ги изтребим преди кучетата. :ph34r: П.П. Искам все пак да се извиня за крайното си отношение, но се надявам, че все пак ще ме разберете - това не трябва да продължава. Не може разни кучета изроди да се поставят пред децата. Да ни е страх да се разхождаме в парковете и дори между блоковете, защото не знаем какво ще ни изскочи зад ъгъла.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОБсъдих темата и с майка ми......Жената ми разказа как като съм бил на......5г примерно и ме е водела на детска градина, изрази се така: "Ние, ХОРАТА, трябваше да ходим по УЛИЦАТА, защото ни гонеха КУЧЕТАТА, които си лежаха ПО ТРОТОАРИТЕ!!!!!" СМЪРТ ЗА ПЕСОВЕТЕ ЕЙ! :down:Едит: D3v1lScr3aM подписа ти е показателен, браво това е то!

Редактирано от nofear (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече изобщо не ме интересува кое било хуманно и кое не!На мястото, където работя, вече незнам колко пъти ме нападат едни и същи гадни кучета.И те бяха много сладки като малки, ама сега ми изкарват дъха от страх.И съм твърдо решена да ги тровя, защото никой нищо не предприема, а на мен не ми се чака да стане нещо, че тогава да реагирам.Има пазачи, седят си на топличко в смотаната къщурка, а 4-5 кучета отгоре ми!Цялата треперя, развиках се, а пазачът ме пита: "Ама на тебе к'во ти има, МА?"Ще ги тровя, и още как! :down:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Живота и здравето на детето ми, вашите деца, ДЕЦАТА, ХОРАТА са по-скъпи от кучешкия живот.За моето куче като беше малко бях осигурил възпитател, ваксини, строг нашийник за да е безопасно за хората, от възпитателя знам че ако едно куче налети веднъж на стопанина си трябва да се умъртви, вече не знаеш кога ще ти налети, какво остава за други хора.....Хареса ми идеята ПЪРВО ЗАЩИТНИЦИТЕ НА КУЧЕТАТА А ПОСЛЕ И САМИТЕ КУЧЕТА.........Улиците и градинките са за хората а не на помиярите.......Странно е къде вчера след инцидента с младата жена дето цял живот ще си остане с белезите по тялото и душата, след стреса се бяха изпокрили от медиите всичките защитници на помиярите мама ви мръсна.......

Редактирано от QUATTRO (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Maлко в разрез с авторските права .........

Кучета - убийци

Публикувано изображение

Млада жена беше нахапана от глутница кучета на стадион на Националната спортна академия (НСА) в София. Инцидентът стана вчера около 8 часа сутринта, когато Елена Чолова, 34-годишна преподавателка по тенис в НСА, правила сутрешния си крос на един от стадионите в академията. Тогава я нападнали десетина улични кучета, повалили я на земята и започнали да я хапят. Случайно минаващи хора разпръснали бездомните кучета и закарали жената в болница.

Около 30 рани има по тялото на Елена Чолова; няколко часа продължи операцията й в болница “Света Анна”. Според лекарите няма опасност за живота й, но възстановяването ще бъде трудно.

След инцидента два екипа на “Екоравновесие” заловиха глутницата кучета в Студентски град. Животните бяха умъртвени незабавно.

Трима жители на Добрич вчера също са пострадали от ухапвания на кучета.

Коментарът оставям на вас.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма какво "коментара оставям на вас", въпроса трябва да излезе извън форума до ушите на по-висши инстанции и да не се занимаваме само с коментиране КАТО ВСИЧКИ БЪЛГАРИ, КОИТО САМО КОМЕНТИРАТ, ами да направим нещо!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване