Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Hu Ku

Покупка охладителни подложки за лаптоп

Препоръчан отговор

Здравейте!

Искам да попитам как да избера подложка за охлаждане , дали е препоръчителна и ако може да ми предложите някой модел. Аз се чудя коя подложка да си поръчам от този сайт http://www.emag.bg/ohladitelni-podlozhki-za-laptopi/c?ref=landing_0_2 ако ме насочите към някоя ще съм ви много благодарен.

Мерси предварително.

Поздрави Hu Ku :)

ПП 

Лаптопа ми е Lenovo G500

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Охлаждащата подложка, няма да ти помага много,много , ако не правиш редовна профилактика на машинката си ;)П.п. Иначе гледай , ако си харесаш някоя друга, да е само с един вентилатор от тези по-големите. Моите предложения:1. Охладител за лаптоп DeepCool N300 - 25 лв.2. Охладител за лаптоп DeepCool N280 - 28 лв.3. Охладител за лаптоп Deep Cool N2000 IV - 39 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя е чисто нова на 2 седмици просто не искам да я напъвам с тъпи температури , преди малко беше леко загряла но я изключих за 15 мин и се охлади. Просто питам да ме посъветвате за някой добър охладител , защото не искам да си давам парите на вятъра за някой ,който не ми върши работа а само бучи :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя е чисто нова на 2 седмици 

Че как разбрах, че лаптоп/а ти е жена? Че говориш за него в женски род?  :lol6:   Иначе да ти е честит :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми щото си е мойта машинка :D и затова . Мерси 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една камара инженери на производителя са го изчислили, така че да не му трябват подобни глупости. Ако имаше смисъл от това известните производители на компютри щяха да произвеждат и охлаждания. Просто трябва да се почиства радиатора от време на време. Друг е въпроса, че в някой модели трябва да го разглобиш целия компютър, да стигнеш до охлаждането.

Проблемите със загравянето идват от това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...