Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

casual

Запълнена памет в диск С

Препоръчан отговор

Здравейте! Подозирам, че имам проблем с вирус, който АВГ не успява да засече. В диск С са отделени 50ГБ, от които само ~4.5 са свободни - а аз свалям, инсталирам и изобщо използвам само диск Д. Пробвах да чистя със CCleaner, Disc Defragment - нищо. Чисти максимум 100-200мб. Прочетох някои подобни теми, но не съм сигурен коя антивирусна програма да сваля и да сканирам с нея, затова се допитвам до вас за препоръки. :)

post-331753-0-01107200-1398965739_thumb.

post-331753-0-94595000-1398965739_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е да си активирал Backup на Windows. Отвори Control panel - Back up your computer за да провериш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С помощта на WinDirStat може да разбереш, къде се губи паметта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко място заемат сенчестите копия и System Restore?

Изпълни следната команда като администратор в CMD и публикувай резултатите от лога: (c:report.txt)

vssadmin list shadowstorage >>c:report.txt

Виж и какво е положението с FolderSize

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз използвам  Trend Micro Titanium Internet Security,в нея има инструмент Sistem Tuner понякога ми чисти над 10гб от некакви скрити папки,предполагам на ;mozila!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря наистина за препоръката, FolderSize ми помогна да открия проблема. Над 4гб непотребни папки и файлове чакаха да бъдат изтрити :D Може да се затвори темата, проблемът ми е решен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...